Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567
Rezultate de la 49 la 52 din 52

Subiect: Lista - toate cele necesare pentru casa noua

Inregistrat
    30.05.2013

Implicit Re: Lista - toate cele necesare pentru casa noua

daca terasa nu este inchisa, este cam greu sa tii canapea, mai ales cand vine vijelia cum o protejezi? ne dai si cateva sfaturi?

Inregistrat
    28.05.2013

Lightbulb Re: Lista - toate cele necesare pentru casa noua

Pai ma gandeam sa o inchid terasa doar cu niste lemn, gen terasa de lemn cu o iesire. Sau sa le bag in casa pe timp de toamna iarna si sa las doar scaune si mese de plastic. Ma gandeam la niste perdele pentru terasa. Cam astea ar fii ideile. Aveti o idee mai buna?

Inregistrat
    07.10.2012

Vai ce de liste pe aici , sute de lucruri ce trebuiesc pt o casa noua. Imi este si groaza sa ma gandesc la capitolul bani, dar macar stiu ca se cumpara in timp toate astea

Citat Postat de sweetcriss Vezi mesajul
    Vai ce de liste pe aici , sute de lucruri ce trebuiesc pt o casa noua. Imi este si groaza sa ma gandesc la capitolul bani, dar macar stiu ca se cumpara in timp toate astea
    evident, totul se prioritizeaza (daca asa se spune); de exemplu, un cos tripartit pentru reciclare poate fi ales al sfarsit

Pagina 7 din 7 PrimulPrimul ... 567

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us