Pagina 3 din 26 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 203

Subiect: Viva Club

Inregistrat
    01.11.2007

Implicit Re: Restaurant Viva Club

Citat Postat de georgiaaa Vezi mesajul
    ei au dj-ul lor,dar noi vom face cu formatie.pentru formatie tb sa platesti o taxa "de curent"(suna cam aiurea) de 500 lei.daca iei dj-ul lor nu mai platesti taxa asta.tot ce ti-am spus pana acum e specificat in contract.
    cum naiba....astia sunt bani in plus..........pe ce motiv? curent de 5 milioane? pai sa le fie rusine la ce ditamai restaurantul sa se incurce intr-un serviciu impus.

Inregistrat
    26.01.2009

Citat Postat de lmi Vezi mesajul
    buna,
    georgiaaa eu am nunta pe 9 mai la viva club si as dori daca poti sa faci un rezumat la preturile din meniu sa vad cum au evoluat din octombrie, la mine in contract este 180 lei min
    buna! vad ca mai ai foarte putin pana la nunta asa ca daca iti faci timp si mai intri pe aici mai povesteste te rog cate ceva (pot fi si bune si rele tu cati invitati vei avea? pana la urma meniul tau costa mai mult de 180 de ron sau a ramas la 180? vei avea formatie sau ramai cu dj-ul lor? orice detalii ma ajuta. multumesc anticipat si spor la pregatiri

Inregistrat
    26.01.2009

...chiar nu stie nimeni nimic despre acest restaurant?

Inregistrat
    26.01.2009

Lightbulb Re: Restaurant Viva Club

Nu lasati acest subiect sa moara!!!!
    Nu merge nimeni pe la o nunta pe la Viva? Macar in calitate de invitat

Inregistrat
    10.09.2008

Citat Postat de BiuBiu Vezi mesajul
    Nu lasati acest subiect sa moara!!!!
    Nu merge nimeni pe la o nunta pe la Viva? Macar in calitate de invitat

Eu ar fi trebuit sa merg acum in mai pe 23 dar din pacate am confirmat la alta nunta tot in aceasi zi...Ne vom duce doar la biserica si starea civila la acea pereche...Mi-ar fi placut sa vad cum este,cum iesea si sa am detalii sa va dau...Sorry Sigur va merge cineva pana ai tu nunta...

Inregistrat
    26.01.2009

Smile Re: Restaurant Viva Club

Citat Postat de puffvivi Vezi mesajul
    Eu ar fi trebuit sa merg acum in mai pe 23 dar din pacate am confirmat la alta nunta tot in aceasi zi...Ne vom duce doar la biserica si starea civila la acea pereche...Mi-ar fi placut sa vad cum este,cum iesea si sa am detalii sa va dau...Sorry Sigur va merge cineva pana ai tu nunta...
    Merci mult pentru incurajari Intr-adevar mai am mult pana la nunta, dar sunt foarte curioasa si am si mania planificarilor . In concluzie ma voi inarma cu multa rabdare si voi astepta sa inceapa nuntile si sa vina lumea cu impresii . Pupici

Inregistrat
    26.01.2009

eu am facut totul in ultima luna, inclusiv hainele si a iesit perfect. la restaurant sigurul repros e faptul ca meniurile pe care le-au suplimentat peste numarul ce-l declarasem si care erau diferite la ordef si peste nu s-au orientat sa le aseze la aceeasi masa, astfel ca unii mancau ceva si vecinul de masa altceva si a fost putin penibil, oricum eu am aflat dupa nunta.... in rest cu toate bauturile incluse meniul a fost un pic pest 200 ron/pers. sala este f eleganta si spatioasa, eu am ales sa nu imbrac scaunele si mesele si s-a dovedit o alegere f inspirata ce a dat o nota in plus de eleganta, am avut doar aranjamente de flori pe fiecare masa si lumanari, dj lor - a fost ok + calusari + o pereche de pusti cu dansuri de societate si totul a iesit de minune. nu stiu ce te mai intereseaza, acum poti sa ma intrebi ca m-am eliberat

Inregistrat
    26.01.2009

Smile Re: Restaurant Viva Club

Nici nu stii cat de tare ma bucur ca ai aparut . Nici nu stiu cu ce sa incep. Trebuie sa iti spun ca eu am cautat special o sala cu scaune frumoase pentru a nu le imbraca, pentru ca nu prea ma innebunesc dupa acele huse din satin. Spune-mi te rog mai multe despre meniu. Ce varianta ai ales? Stiu ca sunt unele mai sofisticate cu icre negre si somon, branza brie...etc. Eu nu as vrea aceasta varianta. As opta pentru ceva mai simplu si pe gustul tuturor. Cata bautura ai avut peste cea inclusa in meniu si cat te-a costat? Arnjamentele florale pp ca au fost de passiflora...cum au iesit? Baloanele de asemenea stiu ca trebuie sa fie de la o anumita firma...cu asta cum ai rezolvat? Cati invitati ai avut tu? Atat deocamdata....
    pupici

Pagina 3 din 26 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us