Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 203

Subiect: Viva Club

Inregistrat
    05.09.2007

Post Viva Club

Heloo!Si-a facut cineva nunta la Viva? Ce pareri aveti?
    BIBINUTA

Inregistrat
    01.08.2008

Implicit Re: Restaurant Viva Club

Citat Postat de simonarauta Vezi mesajul
    Heloo!Si-a facut cineva nunta la Viva? Ce pareri aveti?
    buna.chiar vroiam sa pun in discutie aceasta locatie.este super.am inchiriat pentru 12.09.2009.cunosc pe cineva din interior si mi-a spus ca totul iese f bine.

Inregistrat
    27.04.2008

cine a facut nunta la viva club????????????
    vrem informatii

Inregistrat
    21.11.2008

salut! nu mai are nimeni informatii despre viva club? am fost si noi weekend-ul acesta si am vazut locatia, este f frumos insa as vrea niste impresii ale celor care chiar au avut nunta acolo ( pret raportat la servire si conditii)

Inregistrat
    16.03.2007

buna. am fost la o nunta la viva in noiembrie. a fost foarte bine, mirii au fost multumiti. mancarea buna, sala frumos amenajata, muzica faina.ne-am simtit excelent. si noi ne gandim la viva pentru la anul.sa vedem ce mai au liber daca mai au.

Inregistrat
    21.11.2008

multumesc pt raspuns. noi ne-am hotarat pentru 2010 insa vreau sa fie totul f bine stabilit si de asta am luat-o mai devreme.am fost si am vazut si sala de la vega si cea de la viva club si am fost f multumita de amandoua, insa nu am primit f multe detalii pentru ca am fost in weekend si nu era decat seful de sala. mai ramane sa vedem ce preturi au si apoi sa ne hotaram asupra locatiei.

Inregistrat
    02.09.2008

Daca cineva se razgandeste si vrea sa cedeze contractul la viva in luna august sa ma contacteze si sfat cine vrea sa faca in 2010 sa fuga de pe acum ca daca nu aranjeaza de acum o sa ramana fara sau cum am patit eu o locatie care nu imi place asa ca va rog daca se razgandeste cineva sa ma contacteze

Inregistrat
    11.12.2008

Buna fetelor, as vrea si eu sa stiu care sunt serviciile oferite de viva club, cat ajuge meniul, ce include meniul, cat este avansul?!!!

Pagina 1 din 26 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us