Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 87

Subiect: Pensiunea Zefir (Timisoara)

Inregistrat
    15.09.2008

Implicit Re: Pensiunea Zefir din Timisoara

Salut,

Am observat ca ai avut nunta la Zefir, si eu mi-am rezervat tot acolo, la anul, in mai. Ma poti ajuta cu mai multe detalii. imi place mult sala si terasa, dar nu stiu cum e servirea, ca nu am prins nici o nunta pana acum acolo.
    Cum a fost meniu, chelnari, patroni, veselele,cu bautura cum ati rezolvat, toaleta a fost ok pentru invitati, ringul de dans a fost suficient?

Help me
    Imi poti trimite si niste poze...pls pls

Ionela

Inregistrat
    09.03.2008

Citat Postat de ionelacio Vezi mesajul
    Salut,

Am observat ca ai avut nunta la Zefir, si eu mi-am rezervat tot acolo, la anul, in mai. Ma poti ajuta cu mai multe detalii. imi place mult sala si terasa, dar nu stiu cum e servirea, ca nu am prins nici o nunta pana acum acolo.
    Cum a fost meniu, chelnari, patroni, veselele,cu bautura cum ati rezolvat, toaleta a fost ok pentru invitati, ringul de dans a fost suficient?

Help me
    Imi poti trimite si niste poze...pls pls

Ionela
    intr-adevar am avut nunta la zefir....mie mi-a palcut cum a iesit nunta acolo....au fost putine chestii care mi-au displacut in legatura cu organizarea...daca ai citit ce am scris putin mai sus o sa intelegi despre ce vb...servirea a fost ok...relativ...au decalat putin orele de servire...nush d c dar a iesit bine intr-un final...chelnerii sunt amabili,stiu sa vb frumos...nush ce as mai putea sa iti spun
    aaaaa...bautura am adus-o noi toata...am iesit mult mai ieftin asa
    si in legatura cu locul pt dans...depinde cati invitati ai...zi-mi aprox un nr si pot sa iti zic o parere.daca te mai pot ajuta cu ceva....cu cea mai mare placere...
    fii tu insuti,iar daca acest lucru nu e de ajuns pt cineva,atunci acel cineva nu e de ajuns pt tine...

Inregistrat
    15.09.2008

Eu o sa am cam 110 invitati, trec putin de limita si vreau sa stiu daca ma incadrez. S-a dansat/stat si pe terasa? Cati chelnari au fost, 1 la fiecare masa sau? Au avut frigider pentru tort? Mancarea a fost buna, ce ati avut in meniu? Muzica cum s-a auzit, ati avut doar DJ, sau si formatie?
    Imi poti trimite cateva poze sa vad cum sunt mesele organizate sa stiu sa ma orientez.
    Scuze ca te stresez, esti prima miresica care am gasit-o si vreau sa stiu ca am facut alegerea buna in rezervarea restaurantului.

Casa de piatra!!

Inregistrat
    04.10.2008

Buna seara la Toata Lumea,

Eu voi avea nunta curand, si sunt insetata sa aflu raspunsuri la intrebarea de mai sus.

Nu stiu pe nimeni care si-a facut nunta la pensiunea Zefir, ma poate ajuta cineva??

Inregistrat
    09.03.2008

Citat Postat de TheGeanina Vezi mesajul
    Buna seara la Toata Lumea,

Eu voi avea nunta curand, si sunt insetata sa aflu raspunsuri la intrebarea de mai sus.

Nu stiu pe nimeni care si-a facut nunta la pensiunea Zefir, ma poate ajuta cineva??
    stai sa inteleg....tu esti din bucuresti si faci nunta in timisoara?sau sunt gresite datele de la profil?
    referitor la intrebare....am scris mai sus putine date si impresii despre pensiunea zefir...daca mai ai intrebari ....iti raspund:-D
    fii tu insuti,iar daca acest lucru nu e de ajuns pt cineva,atunci acel cineva nu e de ajuns pt tine...

Inregistrat
    04.10.2008

of!

s-au resetat datele, cand am completat din nou numele de site, care era dublura....

sorry, tre' sa ma uit de unde se schimba...

Inregistrat
    04.10.2008

Corry_biggy, ai cumva poze cu sala, ca si eu le vad doar pe cele 9?

Ai avut vreo firma care s-a ocupat de amenajare? Sau v-ati ocupat voi, sau restaurantul?

Merci mult

Inregistrat
    03.10.2008

Salut!

As dori sa aflu mai multe despre pensiunea Zefir din Timisoara! Cat costa meniurile, sala?

Am inteles eu bine ca pensiunea nu mai percepe taxa pe sala?

Cam cat v-a costat o nunta in 2008 cu toate cheltuielile? Eu nu voi avea mai mult de 60 invitati.

Merci mult

Pagina 2 din 11 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us