Pagina 239 din 239 PrimulPrimul ... 139189229237238239
Rezultate de la 1.905 la 1.910 din 1910

Subiect: Coafor si cosmetica in Constanta

Inregistrat
    20.07.2013

Implicit Re: Coafor si cosmetica in Constanta

buna miresici...are cineva idee cat costa coafatul la lidia de la roxanne?

Inregistrat
    11.06.2013

Citat Postat de mirelwtz Vezi mesajul
    buna miresici...are cineva idee cat costa coafatul la lidia de la roxanne?
    Buna,
    Ma intereseaza si pe mine acest subiect. Mai ales ca Lidia mi-a fost recomandata de catre Oana Vasiliev. Alte recomandari sunt: Camelia de la Infinity si Mihaela de la Evolution Studio.
    S-a coafat careva la una din ele? Care sunt preturile? Si ati fost multumite?

Inregistrat
    05.09.2011

Citat Postat de Anorien Vezi mesajul
    Salut fetelor,
    A trecut si nunta mea si am promis ca ma intorc si scriu un mic review despre toti furnizorii. Din fericire, la mine a iesit perfect, a fost o seara minuntata si niciun furnizor nu m-a dezamagit.
    Eu la machiaj am lucrat cu Alis Bobe, o gasiti pe FB, vreau sa va zic ca e minunata, atat ca persoana, cat si ca make-up artist. Mie imi placea dinainte f mult stilul ei si cand am mers la ea i-am zis sa se uite la mine si sa ma machieze cum vrea ea, pt ca ea are ochi de profesionist, eu nu. Rezultatul inca ma lasa fara cuvinte. Va atasez poze imediat.

De asemenea, mi-a dat rujul pt restul noptii, ca sa fie aceeasi culoare. Machiajul a rezistat la fel ca la inceput, abia am reusit sa il dau jos la 8 dimineata. Genele pareau reale, erau din cele fir cu fir. Tenul a aratat perfect. Nu a curs nimic, nu mi-a transpirat fata, etc.
    Am intarziat vreo 15 min la intalnirea cu ea, chiar 20, din cauza coaforului, dar ea isi luase marja de timp si m-a terminat exact cand a zis.
    Daca aveti nevoie de nr ei, o gasiti pe FB sau dati-mi un PM.

PS: primele doua poze sunt inainte de aplicarea genelor.
    Superb. Felicitari! In vara am o nunta la Constanta si cred ca o voi incerca. Imi place ca e foarte bine adaptat fetei, cu accente de culoare, dar nu excesive. Foarte delicat.

Inregistrat
    07.02.2014

Eu mi-am facut machiajul pentru cununia civila la Oana Vasiliev, care m-a machiat un pic strident pentru un machiaj de zi, fiind prima data cand ma machiam la salon am ramas un pic socata insa m-am obisnuit ulerior. O recomand cu caldura ca om si ca profesionist.

Coafura pt cununia civila m-i l-a facut Mihaela Pop nu are salon deschis face acasa(zona far), coafura a iesit gen Bianca Dragusanu la cununia religioasa insa vremea de afara umeda mi-a lasat carliontii dupa o ora-doua.

Pentru sedinta foto de logodna m-am machiat la Isa ghiuly, conturule fetei si corectarea defectelor au iesit superb, insa machiajul de la ochi cred ca se putea si mai bine..ploapa de sus nu se unea prin machiaj cu cea de jos lasand un spatiu ciudat, nici rujul nu prea se potrivea cu rochita desi era culoare apropiata.

Tot pentru sedinta foto de logodna m-am coafat la Sevda Isa, care desi a avut foarte putin timp la dispozitie m-a coafat foarte bine, insa sedinta foto avand loc afara, coafura mea nu a rezistat nici jumatate de ora

Pentru cununia religioasa din vara mi-ad dori sa gasesc un loc la Andreea Dita pe care multe fete o recomanda, si mie personal mi-a placut ce am vazut pe facebook...
    Insa la coafura dupa cele doua experiente m-au cam pus pe ganduri caci ambele s-au lasat foarte repede si chiar nu stiu ce salon ar fii potrivit...

Inregistrat
    18.11.2006

Citat Postat de Georgi_Anna Vezi mesajul
    Buna,
    Ma intereseaza si pe mine acest subiect. Mai ales ca Lidia mi-a fost recomandata de catre Oana Vasiliev. Alte recomandari sunt: Camelia de la Infinity si Mihaela de la Evolution Studio.
    S-a coafat careva la una din ele? Care sunt preturile? Si ati fost multumite?
    Buna eu m-am coafat la camelia acum ceva timp cand am fost nasa. A iesit super parul, a rezistat cu brio pana dimineata. Recomand.

Am si eu o intrebare, se apropie botezul si as vrea pe cineva care sa vina acasa la mine sa ma machieze. Stiti pe cineva? Nu vreau ceva f pretentios, vreau sa dau si eu bine in poze si nu prea am timp sa merg undeva. Si mai e si duminica.

Inregistrat
    20.04.2016

Fetelor, eu am ales-o pe Katiusa Popovici. o recomand in special pentru produsele folosite si pentru ca machiaza repede si bine, se vede ca are experienta. Pana sa o aleg pe ea ii citeam blogul si am mers la o proba si de atunci am ramas clienta ei si o recomand mereu, chiar merita. numarul este 0721323203 si http://katiusapopovici.ro/blog/

Pagina 239 din 239 PrimulPrimul ... 139189229237238239

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us