Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 194

Subiect: Copou

Inregistrat
    19.09.2008

Post Copou

Buna fetelor,
    eu o sa am nunta la anu pe 12 sept la Restaurant Copou...nici nu am intrat in el sa vad cum arata dar din auzite cica bine...insa nu stiu cum sa fac cu aranjarea salii si toate celelalte care trebuie...ma poate ajuta cineva care a mai facut pana acum acolo?

Inregistrat
    06.10.2007

Implicit Re: Nunta la Copou-in Vaslui

Julica, sper ca o sa intri mai des! mi-ar face placere sa te prind si sa ne sfatuim!
    eu inca nu am ales resto.. nu inteleg tu cum l-ai ales, fara sa il vezi inainte?
    am inteles ca s-a deschis inca unul, insa nu am reusit nimic sa vad pana acum, desi ne-am cam hotarat. sper sa mai prind loc..
    bun venit pe forum!

Inregistrat
    19.09.2008

buna Miresico,

Pai eu stiam de mai demult restaurantul si eu sunt din vaslui insa lucrez in bucuresti si ai mei dragi parinti s-au dus sa rezerve pt ca eu nu prea pot sa ajung asa des acasa...de aceea cam ei o sa fie cei care o sa alerge de colo colo pt ca toate sa fie puse la puncte....Am zis ca vreau la ala din Copou pt ca stiam ca e mare si destul de dragut desi ni s-a impus o restrictie...pe ei nu-i intereseaza cate persoane avem dar pe noaptea aia cand va fi nunta el vrea cam 15o milioane....bine acum depinde cat o sa fie meniul pt ca o sa-l stabilim abia dupa Paste.....inca nu am gasit o firma care sa se ocupe cu aranjamentele si toate alea....am tot cautat pe site-uri insa nu am gasit mai nimic din vaslui....Tu stii pe cineva?

Inregistrat
    06.10.2007

cei de la crismona am inteles ca fac aranjamente.
    mai ai idee despre copou, ati gasit greu loc liber? si eu as vrea to acolo, insa din diferite motive nu pot ajunge acasa si .. vreau sa vad eu, nu sa trimit pe altcineva.

Inregistrat
    19.09.2008

pai cum am gasit noi restaurantul....eu ziceam mai demult ca as vrea sa facem acolo si s-a intamplat ca o prietena de-a mea din VS sa-si programeze nunta pe 22 aug si a auzit un zvon de la patron sau ala care se ocupa cu rezervarea ca ar mai fi avut 2 loc libere in sept....si at i-am trimis pe ai mei sa vada ce si cum si uite ca asa am reusit sa rezervam....bataia mare cred ca e vara la restaurante...toamna s-ar putea sa gasesti mai multe locuri libere...incearca ca nu pierzi nimic

Inregistrat
    06.10.2007

aha, deci pe 22 august este inchiriat deja..
    exact cum ma gandeam.

Inregistrat
    19.09.2008

imi pare rau daca ti-am dat o veste proasta...daca vrei pot face rost de numarul pers care se ocupa cu rezervarea restaurantului si poti intreba cam in ce perioada mai e disponibil...presupun ca duminica nu vreti sa faceti....

Inregistrat
    16.07.2008

buna tuturor
    tot ce pot spune despre restaurantul Copou este ca mancarea si servirea este foarte buna. peretii sunt tot portocalii.... ceea ce face ca optiunile in decorarea salii sa fie limitate.... nu imi place "prezidiul"..... faptul ca masa mirilor este
    "la etaj".... astept si alte opinii

Pagina 1 din 25 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us