Pagina 2 din 27 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 212

Subiect: Sedinta foto...dupa nunta!

Inregistrat
    15.07.2007

Implicit Re: Sedinta foto...dupa nunta!

Si pe mine ma cam bantuie gandul unei sedinte foto "after" si acum ,la 3 luni de la nunta.La noi a si plouat cu galeata,exact inainte de biserica,si eram si in intarziere,asa ca toata sedinta noastra planificata in amanunt,pe ore,in mai multe locatii,s-a dus pe apa sambetei.Am vorbit cu vreo 2 fotografi pana acum si sunt interesati de asa ceva,partea mai grea e sa-l conving acu pe al meu sa se maimutareasca prin parcuri si pe Lipscani in costum de ginerica si,zice el,"sa se uite lumea la noi ca la balci"

Inregistrat
    20.02.2008

mai fetelor, imi dati idei... o sedinta de poze artistice as (mai) face si eu, ca nu a iesit chiar ce mi-am dorit si am fost si stresati de toate atunci...ramane de vazut pe cand si mai ales cum il conving pe dl. sot

Inregistrat
    06.07.2007

Mie personal nu imi surade sa fac o sedinta foto dupa nunta (mai ales la saptamani sau luni dupa nunta) deoarece nu mai reprezinta acel eveniment, aceeasi emotii. Se exclud situatiile unde fotograful nenoroceste pozele.. .
    In schimb as face o sedinta dupa nunta cu un fotograf calumea, poze artistice, intr-o locatie frumoasa, dar nu imbracata mireasa .. M-am gandit mult la asta deoarece la inceput mi se parea o idee frumoasa sa am poze sexy de la nunta, dar pentru mine nu ar avea aceeasi semnificatie.

Ultima editare de prapadeala : 07.10.2008 22:37:50

Citat Postat de alymary Vezi mesajul
    sincer si eu imi doresc o sedinta foto dupa nunta, atunci nu prea am putut ca a plouat, credeam ca numai eu am ganduri dinaea mai tacanite. imi doresc sa mai imrac rochita

Sedinta foto dupa nunta am facut si eu in luna de miere ptca mi doream enorm poze in mireasa pe camila...deci nu esti tacanita.sau cel putin nu doar tu

Citat Postat de prapadeala Vezi mesajul
    Mie personal nu imi surade sa fac o sedinta foto dupa nunta (mai ales la saptamani sau luni dupa nunta) deoarece nu mai reprezinta acel eveniment, aceeasi emotii. Se exclud situatiile unde fotograful nenoroceste pozele.. .
    In schimb as face o sedinta dupa nunta cu un fotograf calumea, poze artistice, intr-o locatie frumoasa, dar nu imbracata mireasa .. M-am gandit mult la asta deoarece la inceput mi se parea o idee frumoasa sa am poze sexy de la nunta, dar pentru mine nu ar avea aceeasi semnificatie.

sedinta foto dupa nunta este mai mult o sedinta foto de moda

unde se vrea sa arate cat mai bine mirele mireasa locatia etc

Inregistrat
    01.12.2006

Smile Re: Sedinta foto...dupa nunta!

Citat Postat de AlexAR Vezi mesajul
    Si pe mine ma cam bantuie gandul unei sedinte foto "after" si acum ,la 3 luni de la nunta.La noi a si plouat cu galeata,exact inainte de biserica,si eram si in intarziere,asa ca toata sedinta noastra planificata in amanunt,pe ore,in mai multe locatii,s-a dus pe apa sambetei.Am vorbit cu vreo 2 fotografi pana acum si sunt interesati de asa ceva,partea mai grea e sa-l conving acu pe al meu sa se maimutareasca prin parcuri si pe Lipscani in costum de ginerica si,zice el,"sa se uite lumea la noi ca la balci"

dar aveti niste poze de la nunta superbe...esti atat de frumoasa....

Inregistrat
    31.03.2007

Si eu ma chinui de 2 ani sa mai fac poze mireasa...si nu am reusit...acum m-am tuns si nu mai pot face coafura,dar nu ma las,tot o sa mai fac....am multe poze de la nunta,artistice si nu numai,dar cele pe care mi le-am dorit nu am mai avut timp sa le facem,asa ca nu renunt nici peste 10 ani ........am vazut la o prietena de-a mea care a fost in luna de miere in Antalia si si-au carat costumatia cu ei,au facut acolo intr-un studio si apoi pe faleza,niste poze minunate,deosebite.....nu stiu daca si aici e posibil asa ceva,dar eu sper....
    Believe in yourself... faith, hope, fight and love

Inregistrat
    13.08.2006

MAi, si eu am facut asa ceva ... nu ceva profesionist dar exact la un an de la nunta am mers la nunta unei prietene in Zalau, si de acolo am fugit noi pt juma de ora la ruinele unei cetati si ne-am facut poze (eu imbracata cu rochita de mireasa (fara voal si coaura sofisticata) si mirele meu cu ale lui "straie de sarbatoare". Nu m-am gandit sa fac sa para ca sunt facute in ziua nunti (sau sa completeze/inlocuiasca pozele de la nunta), dar noua ne-au placut . Intradevar aceasi senzatie nu o mai ai..dar sunt si astea o amintire placuta.

P.S. m-as imbraca si anul asta cu rochia ca deh imediat facem 2 ani..dar cine mai incape in ea ? ..bebele asta

Pagina 2 din 27 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us