Pagina 3 din 79 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 628

Subiect: Nunta pe vreme urata!

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de fleur
    ce spui.............???????????
    si eu am nunta duminica, dar nu vreau sa fie nici asa de trista ziua, si nici cu vant, hai sa fimoptimiste ca o sa fie frumos
    Pai eu chiar eram optimista cand ziceam ca vreau sa fie vremea ca azi... nu de alta dar mie de la caldura mi se face RAU Si ma gandesc ca acum, daca o sa ma stranga si corsetul ala de simt ca nu pot respira se mai adauga si caldura... mi-e ca o sa petrec noaptea nuntii la spital!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de andradap
    Pai eu chiar eram optimista cand ziceam ca vreau sa fie vremea ca azi... nu de alta dar mie de la caldura mi se face RAU Si ma gandesc ca acum, daca o sa ma stranga si corsetul ala de simt ca nu pot respira se mai adauga si caldura... mi-e ca o sa petrec noaptea nuntii la spital!

lol ...ce zicem daca suntem optimiste fiecare in felul ei si eu prefer sa fie ca astazi decat sa ploua ....oricum in octombrie nu am eu sanse de canicula ...am mai multe sanse de ploaie ...dar ma rog sa nu ploua ...acum na... ce-o vrea Dumnezeu

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de tweety82
    lol ...ce zicem daca suntem optimiste fiecare in felul ei si eu prefer sa fie ca astazi decat sa ploua ....oricum in octombrie nu am eu sanse de canicula ...am mai multe sanse de ploaie ...dar ma rog sa nu ploua ...acum na... ce-o vrea Dumnezeu
    Da...ai dreptate TWEETY, ce-o vrea D-zeu, dar sa tina un pic si cu fiecare din noi!!!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de andradap
    Da...ai dreptate TWEETY, ce-o vrea D-zeu, dar sa tina un pic si cu fiecare din noi!!!

hehehe ...tot pretentioase suntem
    Dar cum sa nu fim cand e o zi asa importanta pt noi

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de tweety82
    hehehe ...tot pretentioase suntem
    Dar cum sa nu fim cand e o zi asa importanta pt noi
    Pai nu??? Vorbiti de probe... si de tot felul de pretentii si eu sa nu pot pretinde un peticutz de NOR?

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de andradap
    Pai nu??? Vorbiti de probe... si de tot felul de pretentii si eu sa nu pot pretinde un peticutz de NOR?

normal ca poti

Inregistrat
    05.06.2006

Implicit

Citat Postat de tweety82
    normal ca poti
    Si sa stii ca am mancat din oale, ibrice, cratite cand eram mica si mama mereu imi zicea sa nu mananc ca-mi ploua la nunta... sa vedem daca a avut dreptate... ca eu nu m-am oprit din mancat din cratite

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit

Citat Postat de andradap
    Si sa stii ca am mancat din oale, ibrice, cratite cand eram mica si mama mereu imi zicea sa nu mananc ca-mi ploua la nunta... sa vedem daca a avut dreptate... ca eu nu m-am oprit din mancat din cratite

La faza asta si eu am facut la fel ca tine ..si nici acum nu m-am oprit ..dar totusi sper si eu ce sa fac

Pagina 3 din 79 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us