Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879
Rezultate de la 625 la 628 din 628

Subiect: Nunta pe vreme urata!

Inregistrat
    05.02.2011

Implicit Re: Nunta pe vreme urata!

Sper si eu sa fie vreme frumoasa in Octombrie, mai ales la sf de luna...apoi daca ploua, asta e...

Inregistrat
    22.01.2015

Ploaia sau ninsoarea la nunta inseamna noroc

Inregistrat
    18.01.2015

Citat Postat de white_dream Vezi mesajul
    Ploaia sau ninsoarea la nunta inseamna noroc
    Asa se spune, dar parca nu as vrea sa ploua in ziua nuntii mele, mai ales ca ceremonia religioasa vrem sa o facem in aer liber pe o peluza verde

Inregistrat
    30.09.2015

Vremea la nunta noastra a fost perfecta! Nici nu stiti cat de mult m-am stresat pe subiectul acesta. Cu doua saptamani inainte de nunta ma tot uitam la prognoza meteo...arata foarte urat, 12 grade ploi...eram dezamagita.

Ghiciti ce? Cu o zi inainte de nunta noastra au fost circa 28 de grade, un soare superb, cer senin toata ziua...si a doua zi: A PLOUAT. A plouat la modul in care toata noaptea de dinainte a tunat, a fulgerat. A doua zi dimineata ne-a amagit putin soarele, dupa care de la ora 11 a plouat aproape continuu... Sincer insa totul a fost perfect! Am avut atatea emotii de fericire cand am vazut cata lume a venit acasa dupa mireasa incat vremea nici nu mai conta. Am avut o echipa de profesionisti pe partea foto-video care ne-au ajutat enorm si am reusit sa facem poze, nu a fost cazul sa fie o caldura prea mare sa ne toropim....

Un sfat: nu va stresati pe partea meteo...totul se intampla cu un motiv si tot ce conteaza este sa va bucurati impreuna de tot ce se intampla!

Pagina 79 din 79 PrimulPrimul ... 2969777879

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us