Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 34

Subiect: Porumbei la biserica

Inregistrat
    31.03.2011

Implicit Re: Porumbei la biserica

Citat Postat de monicaalina Vezi mesajul
    aoleu...nu,stai sa iti spun povestea,aveam nr lui de la o miresica de aici,am vb cu el totul bine si frumos,nu a vrut bani dinainte nu ne am intalnit,am stabilit ora si nu a mai venit la biserica.l am sunat dupa nunta sa ma descarc si a zis ca a venit la cununia dinaintea mea si a plecat pe urma si la tel aveam impresia ca e beat.dak mai vrei nr....imi zici

Doamne, mai fetelor, pana si cu porumbeii sa avem emotii?! Apare nu apare ....?! pfft ...sa te umple de nervi in ziua care ar trebui sa fie care mai frumoasa din viata ta ....
    imi pare rau pt ce ai patit monica
    si merci mult alinutz pt PM

Inregistrat
    03.03.2010

Citat Postat de MichelleCurly Vezi mesajul
    Doamne, mai fetelor, pana si cu porumbeii sa avem emotii?! Apare nu apare ....?! pfft ...sa te umple de nervi in ziua care ar trebui sa fie care mai frumoasa din viata ta ....
    imi pare rau pt ce ai patit monica
    si merci mult alinutz pt PM
    Nu ai pentru ce. Noua tipul asta ne-a adus.

Inregistrat
    26.06.2011

Implicit porumbei pt biserica

Fetelor, ne-am dori sa avem porumbei atunci cand iesim din biserica , stiti unde am putea sa ne interesam? Am uitat sa mentionez sunt din buzau mersi!

Inregistrat
    27.05.2010

Implicit Re: porumbei pt biserica

Citat Postat de raluca0109 Vezi mesajul
    Fetelor, ne-am dori sa avem porumbei atunci cand iesim din biserica , stiti unde am putea sa ne interesam? Am uitat sa mentionez sunt din buzau mersi!
    Incearca tot la Valchic este o firma de organizat nunti si ei cred ca au tot ce le trebuie....

Inregistrat
    08.10.2010

Citat Postat de Danet Vezi mesajul
    Incearca tot la Valchic este o firma de organizat nunti si ei cred ca au tot ce le trebuie....

de Valchic nu stiu ce sa spun....noi ne-am facut invitatiile la ei si nu au fost deloc seriosi, dar chiar DELOC

Inregistrat
    08.10.2010

Citat Postat de raluca0109 Vezi mesajul
    Daca esti interesata cunosc pe cineva care se ocupa cu aranjamente/porumbei si altele....

Inregistrat
    06.08.2011

Citat Postat de sskyppy Vezi mesajul
    Daca esti interesata cunosc pe cineva care se ocupa cu aranjamente/porumbei si altele....
    eu sunt interesata, daca imi poti lasa un pm cu nr de contact, te rog. am nunta in aprilie 2012, dar deja m-am apucat de pregatiri

Inregistrat
    10.11.2011

Astept si eu un pm cu un numar de telefon de unde pot lua porumbei si alte detalii.

Pagina 3 din 5 PrimulPrimul 12345 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us