Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 34

Subiect: Porumbei la biserica

Inregistrat
    15.09.2007

Implicit Porumbei la biserica

De unde?cum?cat costa?aveti idee?
    Si eu mi-am dorit sa am porumbei la biserica si sa-i eliberam la iesire dupa sfasitul slujbei insa ....am uitat complet de ei!
    Daca aveti nr de tel al cuiva care are porumbei si ii inchiriaza pentru asemenea eveniment va rog sa postati info aici pentru ca viitoarele mirese sa poata avea parte de un moment frumos dupa oficierea cununiei religioase.Multumesc!
    <A href="[/IMG]http://img.weddingcountdown.com/ticker/jz2ihvxn.png" alt="save the date" ?>

Implicit Re: Porumbei la biserica

Citat Postat de ionela_oany Vezi mesajul
    De unde?cum?cat costa?aveti idee?
    Si eu mi-am dorit sa am porumbei la biserica si sa-i eliberam la iesire dupa sfasitul slujbei insa ....am uitat complet de ei!
    Daca aveti nr de tel al cuiva care are porumbei si ii inchiriaza pentru asemenea eveniment va rog sa postati info aici pentru ca viitoarele mirese sa poata avea parte de un moment frumos dupa oficierea cununiei religioase.Multumesc!
    Buna Ionela,
    bine ai revenit , in legatura cu porumbei, la noi la nunta a fost tocmai invers, noi nu am planuit sa avem porumbei la nunta, in schimb acolo la biserica erau 2 domni cu o cutie plina cu porumbei si l-au intrebat pe sotul meu daca dorim porumbei si bine inteles ca am acceptat. Ne-a costat 100 ron toata "afacerea". Ce sa spun am avut noroc.
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    15.09.2007

Citat Postat de Diana2000 Vezi mesajul
    Buna Ionela,
    bine ai revenit , in legatura cu porumbei, la noi la nunta a fost tocmai invers, noi nu am planuit sa avem porumbei la nunta, in schimb acolo la biserica erau 2 domni cu o cutie plina cu porumbei si l-au intrebat pe sotul meu daca dorim porumbei si bine inteles ca am acceptat. Ne-a costat 100 ron toata "afacerea". Ce sa spun am avut noroc.
    NOROCOASO...
    <A href="[/IMG]http://img.weddingcountdown.com/ticker/jz2ihvxn.png" alt="save the date" ?>

Inregistrat
    13.08.2008

Buna Ionela,

chiar k ai fost norocoasa! si noi ne dorim porumbei la nunta dar nu stim pe nimeni care sa aiba... Daca are cineva vreun nr de tel al unei pers care are porumbei....

Citat Postat de Alynuta87 Vezi mesajul
    chiar k ai fost norocoasa! si noi ne dorim porumbei la nunta dar nu stim pe nimeni care sa aiba... Daca are cineva vreun nr de tel al unei pers care are porumbei....
    Din pacate nu am numarul lor de telefon, dar poti incerca sa te duci la o cununie religioasa la biserica Banu si poate ii gasesti acolo.

Inregistrat
    13.08.2008

Din pacate nu am numarul lor de telefon, dar poti incerca sa te duci la o cununie religioasa la biserica Banu si poate ii gasesti acolo.
    O sa ma duc in fiecare sambata ... trebuie sa apara ei pe la vreo nunta
    Si daca tu ziceai k te-a costat 1mil e bine, nu mi se pare f f scump

P.S. : Ai fost o adevarata printesa! Mi-a placut si rochita , mi-a placut si localul. Ati fost suuuuuper
    Ultima editare de Alynuta87 : 29.10.2008 16:40:38

Citat Postat de Alynuta87 Vezi mesajul
    O sa ma duc in fiecare sambata ... trebuie sa apara ei pe la vreo nunta
    Si daca tu ziceai k te-a costat 1mil e bine, nu mi se pare f f scump

P.S. : Ai fost o adevarata printesa! Mi-a placut si rochita , mi-a placut si localul. Ati fost suuuuuper
    Multumesc alynuta,
    sunt sigura ca si la voi o sa fie totul asa cum iti doresti, numai ca trebuie sa te "zbati" un pic pentru a obtine ceea ce iti doresti.
    O sa dai tu de ei sau poate apar la nunta finilor mei de pe 8 noiembrie (tot la Biserica Banu au cununia relogioasa) si nasica o sa fie cu ochii pe ei . O sa le cer numarul de telefon.

Inregistrat
    13.08.2008

Multumesc alynuta,
    sunt sigura ca si la voi o sa fie totul asa cum iti doresti, numai ca trebuie sa te "zbati" un pic pentru a obtine ceea ce iti doresti.
    O sa dai tu de ei sau poate apar la nunta finilor mei de pe 8 noiembrie (tot la Biserica Banu au cununia relogioasa) si nasica o sa fie cu ochii pe ei . O sa le cer numarul de telefon.

Ai dreptate...o sa ma interesez, si o sa-i caut si eu. Dar daca din intamplare apar atunci si nu o sa uiti....te rog mult sa le ceri nr de tel Pupici pt viitoarea nasica

Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us