Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 156

Subiect: Meniul

Inregistrat
    06.04.2008

Implicit Meniul

sa incepem un topik nou ce meniu ati avut sau urmeaza sa aveti?eu inca nu stiu ce sa aleg .......si ce anume nu va place intr-un meniu?mie de exemplu ma dispera mamaliga pusa langa sarmale sau friptura si as dori sa scot din meniu rasolul ala de porc nu-mi place deloc

Inregistrat
    29.09.2008

Implicit Re: meniul

Pai eu zic ca sarmalele sunt titpic la noi in Moldova si nu renunt la aele pentru ca am multi invitati din Ardeal care le adora. De rasol nu stiu nik si nici nu ma atrage ideea. Oricum mai am timp pana sa hotarasc meniurile.

Inregistrat
    03.10.2007

Eu am avut: aperitiv, piept de curcan cu sos de fructe de padure, salau cu sos de capere (in loc de sarmale), friptura buturuga de vita si porc cu sos cu ciupercute si cartofi natur, inghetata, tortul ...aperitivul, cred eu, e cel mai important...bogat si variat... eu am vrut un meniu mai special, dar am fost la nunti cu sarmale foarte bune doar sa nu puna smantana peste ele....
    E o nouă zi,lângă tine mă știu,/Surâsul tău din nou mi-l dăruiești./Ce bine e - așa, să nu se schimbe ceva / Mereu același vis să îl trăim.

Inregistrat
    06.04.2008

foarte misto meniul tau...sarmale vreau si eu dar mamaliga aia ma dispera

Inregistrat
    07.10.2008

Red face Re: meniul

ce recomandati pentru gustarea calda...pentru k nu am nici o idee...
    voi avea:
    1-antreu
    2-
    3-sarmalute in cuib
    4-un gratar din vita cu cartof natur
    si tort
    plz help me!
    Viața este o poveste cu zâne care își pierd puterile magice atunci când creștem mari. - Robert Lalonde

Inregistrat
    05.10.2006

fetelor daca tot discutam de meniuri hai sa vedem si cam cat costa meniul prin botosani, eu sunt chiar curioasa cat mai e

noi am rezervat resturantul insa nu suntem in tara inca si am uitat sa-mi intreb socrela cat e meniul

cele care ati avut nunta sau care deja ati discutat pretul meniului pe voi cat v-a ajuns?

Inregistrat
    07.10.2008

Smile Re: meniul

aryana.. un meniu la restaurant ajunge in jur de 110 Ron -150 Ron... depinde de ce iti alegi pentru meniu.. preturile variaza de la restaurant la restaurant
    Viața este o poveste cu zâne care își pierd puterile magice atunci când creștem mari. - Robert Lalonde

Inregistrat
    27.06.2008

Citat Postat de misstery_girl Vezi mesajul
    ce recomandati pentru gustarea calda...pentru k nu am nici o idee...
    voi avea:
    1-antreu
    2-
    3-sarmalute in cuib
    4-un gratar din vita cu cartof natur
    si tort
    plz help me!
    noi la gustarea calda o sa avem file de salau si ciuperci cu sos alb. ce zici?
    Vand rochia de mireasa + boleroul !
    http://www.miresici.ro/showthread.php?t=21078

Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us