Pagina 3 din 52 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 414

Subiect: Restaurant Florida

Inregistrat
    31.08.2008

Implicit Re: restaurant Florida

Zecile de mii de euro?? Eu sper sa fie exact cum iti doresti tu!
    ...eu doar mi-am spus parerea ...no offense...doar de-aia stam pe site-ul asta...sa schimbam pareri...

Citat Postat de CorinM Vezi mesajul
    Zecile de mii de euro?? Eu sper sa fie exact cum iti doresti tu!
    ...eu doar mi-am spus parerea ...no offense...doar de-aia stam pe site-ul asta...sa schimbam pareri...
    Pai normal sa ne sfatuim, in font toate suntem miresici pe aici, toate ne dorim cat o nunta cat mai frumoasa, nu?

Am omis sa va spun ultima noutate in ceea ce priveste restaurantul Florida.
    Au si mese rotunde, deci miresici voi alegeti cum le doriti in ziua nuntii . Ultima data cand am fost acolo erau cele patrate si m-am gandit ca sunt singurele pe care le au...

Inregistrat
    30.09.2008

Eu sunt incantata pana acum de restaurant, arata foarte bine pe malul lacului, nu ne-a impus nimic decat un nr min de persoane, am inteles ca servirea e super ok. Sper doar sa nu fiu dezamagita si sper sa-si pastreze standardele pana la anul si sa nu exagereze cu pretul la meniu .
    Si miresici nu va mai certati hai sa vedem cum decoram restaurantul, daca sunt miresici care au facut la florida si ce ne recomanda...

dragi miresici in seara asta am arvunit si eu restaurantul florida pentru 17 octombrie 2009

Inregistrat
    30.09.2008

FELICITARI!!!! Speram ca o sa iasa super ok!!
    Eu sunt incantata de restaurant..Daca mai ai intrebari sau poate tie ti-a zis ceva in plus.. oricum pana la anul cred ca se mai schimba cate ceva...

deocamdata intrebari nu am. Ne`a zis multe. Si o sa mergem pe 18 sa vedem cum e aranjat restaurantul

Inregistrat
    30.07.2008

salut miresici de "florida"!
    Abia acum am vazut ca ati creat un topic pt noi, cele care avem nunta la Florida! De fapt, m-a invitat "flory2006" aici, si ii multumesc pt asta! Sincera sa fiu, eu sunt extrem de incantata de local, l-am arvunit inca din Iunie, am mai trecut de doua ori pana acum pe acolo. M-a ingrijorat un pic faptul ca dadusem arvuna unui sef de sala si anume Dl Mihai, iar ultima data cand am fost, acesta disparuse...adica era altcineva in locul lui...Ionut, dar m-am linistit cand s-a uitat pe caiet si mi-a zis ca sunt trecuta pe 05 Sept. Sper insa sa nu se schimbe in fiecare luna seful de sala...!
    Eu fac si cununia civila si cea religioasa acolo, pe ponton, mi-am dorit intotdeauna sa fac asta in aer liber, si ,undeva langa apa...asa ca , sunt multumita ca am gasit un local care pe langa faptul ca e dragutz, are si acest ponton care-mi permite sa-mi indeplinesc visul!
    Sa speram ca va fi complet terminat pana la anu' in septembrie, si ca va arata gen cel de la Laguna, pt ca acum, sincer vorbind, e cam sinistru.
    Ok, va las, promit sa fiu mult mai activa si sa speram ca vom reusi chiar sa ne intalnim o data la o cafea, ceva si sa discutam mult mai multe! Ce ziceti?
    Va pup miresicilor, si pt ca se apropie weekend-ul, va doresc sa va relaxati la maxim!

Pagina 3 din 52 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us