Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 28

Subiect: Porumbei

Implicit Porumbei

Mie personal imi place foarte mult ideea de a avea porumbei la nunta. La iesirea din biserica ne asteapta o multime de porumbei care se plimba printre noi, iar noi miri primim cate un porumbel in mana caruia ii dam drumul sa zboare si in acel moment toti porumbei isi iau zborul si se intorc acasa la ei. Momentul ii de neuitat. Totii porumbei sunt albi si semnifica puritatea, iubirea si vestirea unui moment important.
    Daca sunteti curioase si voi de acest lucru va pot da nr de telefon al persoanei care se ocupa si pot sa va zic ca nu o sa va para rau fiindca momentul ii mirific. Nu ii scump de loc!
    Sper sa fiti interesate de acest subiect si sa va incante ideea.
    Pupici!
    Ultima editare de cornelia_neamt : 08.10.2008 11:51:07

Inregistrat
    10.09.2007

Implicit Re: Porumbei

Daca mai cauti untre topicurile de mai jos, vei gasi mai multe infosmatii la acest subiect, inclusiv mirese care au avut porumbei la nunta

Scuza-ma dar eu nu am vazut!Mie mi sa parut interesant acest subiect iar la subiecte nu era. Imi pare rau ca te-am deranjat cu acest lucru. Pt toate celelalte care vor sa vb despre porumbei va astept cu propuneri. Multumesc
    Pupici.

Inregistrat
    14.02.2007

Ceau Cornelia ,si eu am avut porumbei la nunta la iesirea din biserica.A fost un moment superb!!!Chiar merita sa faceti acest moment care inseamna puritate si un nou inceput in doi !

Inregistrat
    16.10.2008

Citat Postat de Anastacia Vezi mesajul
    Ceau Cornelia ,si eu am avut porumbei la nunta la iesirea din biserica.A fost un moment superb!!!Chiar merita sa faceti acest moment care inseamna puritate si un nou inceput in doi !
    Stefania am patit-o si eu,sunt LaviCarmen

Inregistrat
    14.02.2007

Citat Postat de 27Carmen Vezi mesajul
    Stefania am patit-o si eu,sunt LaviCarmen
    Cum asa ,de fapt ce ai patit?

Inregistrat
    16.10.2008

Citat Postat de Anastacia Vezi mesajul
    Cum asa ,de fapt ce ai patit?
    M-au deconectat astia,de acea mi-am facut alt nume de utilizator

Inregistrat
    03.04.2008

Buna miresicilor, sa stiti ca e un moment unic cand se lanseaza porumbeii in fata bisericii, eu va zic ca daca chiar va doriti sa nu ezitati, fiindca odata in viata speram noi ca ne maritam, si atunci merita sa fie totul asa cum vrem noi. nu-i asa???????

bye bye
    Ultima editare de prapadeala : 13.02.2009 06:41:15

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us