Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 99

Subiect: Unde mai merg miresele furate in Botosani?

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: unde mai merg miresel furate in botosani?

tocmai de aia va intrebam pe voi, mie sincer nu-mi place deloc sa merg in club mireasa, cred ca daca o sa mai existe clubul ala mic de pe langa centru vechi 9imi scapa numele acum, oricum are un nume ciudat) probabil acolo o sa merg ca o ultima solutie

Mare problema furatul miresei... Eu am fost furata si nici unul dintre cei care m-au furat, inclusiv eu, nu mai stam in Bt de cativa ani. Asa ca am mers si noi unde ne-a dus soferul de taxi - in Club Sensation sau ceva de genul, langa Gara. ORIBIL !!! Mergeti oriunde fetelor, numai acolo nu! Am avut noroc ca in filmulet arata bine - domnul cu filmatul a pus la montaj numai scenele decente si a facut sa para ceva OK.

Inregistrat
    07.10.2008

Citat Postat de ancutzik2607 Vezi mesajul
    Mare problema furatul miresei... Eu am fost furata si nici unul dintre cei care m-au furat, inclusiv eu, nu mai stam in Bt de cativa ani. Asa ca am mers si noi unde ne-a dus soferul de taxi - in Club Sensation sau ceva de genul, langa Gara. ORIBIL !!! Mergeti oriunde fetelor, numai acolo nu! Am avut noroc ca in filmulet arata bine - domnul cu filmatul a pus la montaj numai scenele decente si a facut sa para ceva OK.

asa sunt tinerii din ziua de azi... se cred mari si tari..si sa nu mai zic de comentat... cred k la asta te referi ...no?
    Viața este o poveste cu zâne care își pierd puterile magice atunci când creștem mari. - Robert Lalonde

Inregistrat
    29.09.2008

Citat Postat de aryanna Vezi mesajul
    tocmai de aia va intrebam pe voi, mie sincer nu-mi place deloc sa merg in club mireasa, cred ca daca o sa mai existe clubul ala mic de pe langa centru vechi 9imi scapa numele acum, oricum are un nume ciudat) probabil acolo o sa merg ca o ultima solutie

Mai exiata clubul in centrul vechi. Se numea CLUB A, la un moment dat dar am inteles ca e dragutz. Simplu sui decent. Merita

pe mine m-au dus in voronskaya...si m-a dansat un fost prieten...

Inregistrat
    07.10.2008

Citat Postat de mahu_elena Vezi mesajul
    pe mine m-au dus in voronskaya...si m-a dansat un fost prieten...
    pe unde e acesta?
    Viața este o poveste cu zâne care își pierd puterile magice atunci când creștem mari. - Robert Lalonde

Inregistrat
    06.04.2008

sunt multe cluburi!mergeti in tex!e mai scump dar nu vine chiar oricine!si interesati-va de ceva select

Inregistrat
    05.10.2006

tex e cumva ala de langa enjoy???

daca e ala (ca eu nu prea le stiu pe nume) e de kko, am fost vineri acolo, noi ne-am distrat ca eram ametiti bine insa era gol si bineinteles ca au inceput manelele la greu pe la 12 cred

Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us