Pagina 2 din 26 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 204

Subiect: verighete

Inregistrat
    26.07.2008

Implicit Re: verighete

adevarul e ca verigetele sunt superbe, imi place mult al 3-lea model, da 1000 euro? mi se pare mult

Inregistrat
    07.10.2008

Talking Re: verighete

din alta parte de unde ati luat sau unde ati vazut mai frumoase...
    Viața este o poveste cu zâne care își pierd puterile magice atunci când creștem mari. - Robert Lalonde

Inregistrat
    31.03.2007

Fetelor exista topic pt verighete....verighetele....de unde????cat ??? si unde gasesc verighete???
    aici gasiti tot felul de modele si sfaturi de la miresici
    Ultima editare de mamuska : 16.10.2008 16:06:53
    Believe in yourself... faith, hope, fight and love

Inregistrat
    06.04.2008

da sunt frumoase dar si scumpe mai ales ca ei folosesc si diamante sau alte pietre pretioase

Inregistrat
    06.04.2008

[in afara de sabrini alta firma frumoasa nu este dar puteti incerca in sv sunt cica si la 3 mil verighete dar banuiesc ca sunt urate de tot si karate putine si stii cum e .....le iei pt toata viata aici nu trebuie sa te " abtii"...eu la verighete dau si 100 numa sa fie ce imi place si sper ca toata viata sa ma uit la ele cu drag ....aici chiar nu mai conteaza banii

Inregistrat
    29.09.2008

Citat Postat de onutza200 Vezi mesajul
    [in afara de sabrini alta firma frumoasa nu este dar puteti incerca in sv sunt cica si la 3 mil verighete dar banuiesc ca sunt urate de tot si karate putine si stii cum e .....le iei pt toata viata aici nu trebuie sa te " abtii"...eu la verighete dau si 100 numa sa fie ce imi place si sper ca toata viata sa ma uit la ele cu drag ....aici chiar nu mai conteaza banii
    Si la Suceava tot Sabrini le are cele mai frumoase si mai de calitate. Am auzit ca la Coriolan in Iasi ar mai fi. Din pacate in Suceava nu sunt, dar daca nu gasesc am sa iau de la Sabrini ce sa fac.

Inregistrat
    06.04.2008

la coriolan se merita sa dati mai mult sunt f frumoase dar si scumpe...conteaza ce piatra e

Inregistrat
    06.09.2008

Citat Postat de onutza200 Vezi mesajul
    Buna,

Noi am cautat in majoritatea magazinelor din Bucuresti verighete pe placul nostru. Nu am gasit nici macar la laudatul Cellini (modele putine, urate si scumpe - pretul gramulului de aur era 174 ron/aur 14 k). Am gasit un model dragut la Cuatro Perla, insa il aveau doar pe site, nu si in catalog si oferta actuala.
    Acum suntem in concediu in Suceava si am intrat de curiozitate in cateva magazine de bijuterii si.. surpriza: am gasit modelul pe care ni l-am dorit foarte mult si de care ne-am indragostit pe loc. Le-am cumparat pe loc... si am dat 310 RON pe amandoua (585 la mie, 4.25 grame, 14 k si garantie 2 ani). Nu suntem fani ai verighetelor late, groase, antistres etc. Am vrut un model finut si asta ne-am luat
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 2 din 26 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us