Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 267

Subiect: Restaurant Capitol

Implicit Restaurant Capitol

Buna fetelor,

Cred ca ar trebui sa mai adaugam un restaurant in lista.
    Capitol care nu este doar un restaurant ci sunt 3 sali si in viitorul foarte apropiat 4 sali foarte frumoase.

Acest mesaj nu vreau sa fie privit ca o reclama. Eu sunt o viitoare mireasa de mai 2009 care sincer am fost foarte impresionanta de locatie. Eu mi-am schimbat restaurantul cand am vazut acesta locatie.- Aviz amatoarelor le pot ajuta cu rezervarea care am avut-o eu pentru mai 2009 la Regat.

Vedeti ca sa va convingeti. Este in trivale fostul club fitness GYM.

Va pup si astept cu nerabdare parerile voastre (mai ales cele negative).

Implicit Re: Restaurant Capitol

de cand a aparut acest restaurant?

Citat Postat de ciber_andy2003 Vezi mesajul
    de cand a aparut acest restaurant?
    De prin Iulie anul acesta. Si eu am aflat de el tot de pe forum si weekendul acesta am fost acolo si am vazut exact despre ce-i vorba.

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de Madalyna_ro Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Cred ca ar trebui sa mai adaugam un restaurant in lista.
    Capitol care nu este doar un restaurant ci sunt 3 sali si in viitorul foarte apropiat 4 sali foarte frumoase.

Acest mesaj nu vreau sa fie privit ca o reclama. Eu sunt o viitoare mireasa de mai 2009 care sincer am fost foarte impresionanta de locatie. Eu mi-am schimbat restaurantul cand am vazut acesta locatie.- Aviz amatoarelor le pot ajuta cu rezervarea care am avut-o eu pentru mai 2009 la Regat.

Vedeti ca sa va convingeti. Este in trivale fostul club fitness GYM.

Va pup si astept cu nerabdare parerile voastre (mai ales cele negative).
    daaaaa.... super restaurant! am fost sambata la un botez in sala mare (adica cea de jos). am inteles ca are o capacitate de 280 de locuri. am fost ft incantata. dintre toate restaurantele in care am fost la nunti/botezuri asta mi-a placut cel mai mult (mentionez ca nu am fost pana acum la regat si la castel.... sper sa-mi placa la fel de mult castelul)

Inregistrat
    29.08.2008

Citat Postat de Madalyna_ro Vezi mesajul
    De prin Iulie anul acesta. Si eu am aflat de el tot de pe forum si weekendul acesta am fost acolo si am vazut exact despre ce-i vorba.
    Daca reusesti sa afli mai multe detalii gen capacitate sali, cost meniu m-ar interesa si pe mine si eu auzisem de el dar nu stiam exact unde se afla

Inregistrat
    29.08.2006

Citat Postat de bobitza Vezi mesajul
    Daca reusesti sa afli mai multe detalii gen capacitate sali, cost meniu m-ar interesa si pe mine si eu auzisem de el dar nu stiam exact unde se afla
    salon imperial 250-300 pers
    salon medieval 230-270 pers
    salon etj 2 capacitate 160-180 pers
    salon etj 3 capacitate 100-120 pers

sunt 3 tipuri de meniu : cel mai scump este ft bogat, nu stiu sa spun cat costa..... oricum, a fost ft bun!
    uite si pagina lor, dar nu dau detalii despre pret.

Inregistrat
    02.09.2008

Si eu am nunta tot la Capitol ...in sala de la et 3 pt ca nu am asa multi invitati ....vazusem cam toate restaurantele inainte si initial vroiam sa facem la Alcadibo pt ca de Capitol am aflat intamplator chiar cu o zi inainte de a merge sa discutam si sa dam avansul in partea cealalta...insa cum am vazut Capitolul m-a impresionat...stil, eleganta..tot ce se poate...si oamenii de acolo foarte de treaba ...asa ca cine nu a ales inca restaurantul, poate incerca o vizita si la Capitol ..eu sper sa fi facut o alegere buna si sa am parte de o nunta deosebita ...ceea ce doresc si celorlalte miresici!...indiferent de locatia aleasa sa aveti o nunta asa cum va doriti! sa fiti fericite!

Inregistrat
    29.08.2008

Citat Postat de arina Vezi mesajul
    salon imperial 250-300 pers
    salon medieval 230-270 pers
    salon etj 2 capacitate 160-180 pers
    salon etj 3 capacitate 100-120 pers

sunt 3 tipuri de meniu : cel mai scump este ft bogat, nu stiu sa spun cat costa..... oricum, a fost ft bun!
    uite si pagina lor, dar nu dau detalii despre pret.
    woooow este superb in interior , multumesc pt informatii

Pagina 1 din 34 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us