Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789
Rezultate de la 65 la 69 din 69

Subiect: Agentii de organizare nunti Piatra Neamt

Inregistrat
    15.02.2011

Implicit Re: Agentii de organizare nunti Piatra Neamt

Citat Postat de irina_maria_mitrofan Vezi mesajul
    Daca e cineva care nu a gasit inca foto-video, va pot recomanda pe cineva.Care, by the way, va ofera o sedinta foto gratuita.....inainte de nunta, adica acum.....Probeaza fotograful!

Buna! Sunt in cautare de echipa foto-video, imi poti spune te rog pe pm despre cine e vorba? As vrea si niste date de contact..sunt destul de dezorientata, nu pot sa ma hotarasc..

Inregistrat
    26.03.2011

Buna . Si eu am nunta vara aceasta la salonul belvedere( hotel central). As dori sa'mi fac o parere despre tarifele agentiei Clipa. Miresicile care au apelat deja la serviciile lor m'ar putea ajuta cu cateva informatii?! Va multumesc anticipat

Citat Postat de Al3xandracob Vezi mesajul
    Buna . Si eu am nunta vara aceasta la salonul belvedere( hotel central). As dori sa'mi fac o parere despre tarifele agentiei Clipa. Miresicile care au apelat deja la serviciile lor m'ar putea ajuta cu cateva informatii?! Va multumesc anticipat
    Buna,
    Si eu am nunta la anul la central, salon belvedere, si vreau sa te rog sa-mi spui si mie cum a fost, daca ai fost sau nu multumita de agentia clipa, si mai ajuta tare mult daca mi-ai zice niste preturi aproximative. Multumesc din suflet
    http://dwdm.daisypath.com/rPMRp3.png

Inregistrat
    19.03.2013

Buna fetelor...eu voi avea nunta in august 2013,si.deoarece sunt in afara tarii.m-am.orientat si eu catre o agentie care sa ma ajute cu nunta si am ales,Agentia Best Day...sper sa fie buna si.sa iasa totul bine....va voi tine la curent

Inregistrat
    20.07.2015

Buna fetelor. Eu am nunta anul acesta, in septembrie si m-ati ajuta mult, daca mi-ati da cateva sfaturi. Majoritatea contractelor le avem semnate, mai putin aranjamentele. Eu sunt din Piatra Neamt, dar petrecerea va fi in Roman. Cu cine ati lucrat, ce recomandati? Deocamdata am vorbit cu cei de la Clipa si nu sunt disponibili. Multumesc!

Pagina 9 din 9 PrimulPrimul ... 789

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us