Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 16

Subiect: Sun

Inregistrat
    18.10.2007

Post Sun

Am mai scris la restaurante despre Sun, dar acum cred ca merita subiect nou .
    Noi am fost foarte multumiti si de mancare, si de servire, si de cum au aranjat mesele si scaunele (de flori s-a ocupat firma).
    Andrada
    Cezara
    Sa acceptam sa invatam
    O colica, doua colici, articulat: COLICILE

Inregistrat
    12.10.2008

Implicit Re: Restaurant Sun

In primul rand iti urez multa fericire.....apoi trebuie sa iti marturisesc ca m-am bucurat nespus cand am citit impresiile tale pozitive privind restaurantul sun. Suntem ca sa zic asa ,,colege de sala", pentru ca si noi am ales aceasta locatie pentru nunta noasta care va avea loc in iunie anul viitor!!!

Inregistrat
    24.05.2008

Tocmai am fost si eu la o nunta la SUN si impresiile sunt destul de ok. Am observat insa putina neatentie la mancare, mai ales la aperitiv, unde anumitor farfurii le lipseau pari din meniu. La inceput chelnerii au fost foarte ok, mai pe final au lasat-o mai moale, iar foarte neplacut a fost ptr invitatii vegetarieni carora le sosea mancarea cand toti ceilalti terminau. In rest totul ok, mi s-a parut sala buna ptr nunti mici si medii. Cred ca peste 150 de persoane te sufoci acolo.

Inregistrat
    20.11.2008

Am fost si noi sa vedem sun-ul dar nu prea am ost incantata si sa va zic si de ce...k n-are aer conditionat si mi se pare cam jos tavanul, asa incat va sta fumul...si eu am probleme cu fumul...asa ca am renuntat, dar in rest arata bine, e spatios si dragut...si nu mi-a placut atitudinea celui cu care am vorbit cand a venit vorba de decoratiuni...mi-a zis k ei le fac ca au si ei firma ok si am intrebat cam ce decoratiuni sunt? baloane, flori etc? si el foarte isronic mi-a zis...baloane hmm, nu mai sunt la moda, nu se mai fac nunti cu baloane...eh fiecare cu gusturile lui eu inca vreau baloane k is foarte copilaroasa si nu-mi place sa mi se impuna asa ca am renuntat...oricum voua va doresc bafta si sa aveti o nunta frumoasa. pupici

Inregistrat
    11.02.2009

Buna fetelor,
    eu am nunta anul acesta in luna mai la restaurantul Sun din Cluj
    m-am mai linistit cand am citit postarile voastre si ca este ok mancarea si servirea, insa am o alta problema -muzica.mi s-a spus ca au ei contract cu vreo 2 Dj sau pot eu sa chem pe altcineva, nu stiu ce sa fac, pe cine sa chem.imi doresc sa fie muzica super sa se distreze toata lumea.
    Imi puteti voi recomanda pe cineva?
    Va multumesc

Inregistrat
    12.10.2008

Citat Postat de biencuza Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    eu am nunta anul acesta in luna mai la restaurantul Sun din Cluj
    m-am mai linistit cand am citit postarile voastre si ca este ok mancarea si servirea, insa am o alta problema -muzica.mi s-a spus ca au ei contract cu vreo 2 Dj sau pot eu sa chem pe altcineva, nu stiu ce sa fac, pe cine sa chem.imi doresc sa fie muzica super sa se distreze toata lumea.
    Imi puteti voi recomanda pe cineva?
    Va multumesc
    N-am mai intrat pe subiectul asta de mult si acum m-am nimerit la fix....o nunta reusita iti doresc ....si sper din suflet sa revii cu detalii din culise!!!
    ,,Iubeste si fa ce vrei!" Sf. Augustin

Inregistrat
    12.10.2008

Citat Postat de CristinaMM Vezi mesajul
    Am mai scris la restaurante despre Sun, dar acum cred ca merita subiect nou .
    Noi am fost foarte multumiti si de mancare, si de servire, si de cum au aranjat mesele si scaunele (de flori s-a ocupat firma).
    Am si eu niste intrebari, un mic interogatoriu chiar , la cate imi vin in minte in clip asta : 1. Pe ce culoare ai aranjat sala? 2. doar esarfe sau si huse? 3. unde ai facut aranjamentele florale...si ma opresc desi as mai avea intrebari legate de meniu...Iti multumesc anticipat !
    ,,Iubeste si fa ce vrei!" Sf. Augustin

Inregistrat
    18.10.2007

Citat Postat de xerendipiti Vezi mesajul
    Am si eu niste intrebari, un mic interogatoriu chiar , la cate imi vin in minte in clip asta : 1. Pe ce culoare ai aranjat sala? 2. doar esarfe sau si huse? 3. unde ai facut aranjamentele florale...si ma opresc desi as mai avea intrebari legate de meniu...Iti multumesc anticipat !
    Sala noastra a fost pe alb si portocaliu, si ne-au aranjat-o ei. Am pus doar esarfe, ca scaunele sunt noi si arata foarte bine. Aranjamentele florale le-am facut cu o firma, dar ti-ar recomanda pe altcineva (iti scriu PM). Diseara pun de acasa o poza-doua cu sala, si incerc sa reconstitui meniul cu sotul din dotare .
    Andrada
    Cezara
    Sa acceptam sa invatam
    O colica, doua colici, articulat: COLICILE

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us