Pagina 33 din 33 PrimulPrimul ... 23313233
Rezultate de la 257 la 264 din 264

Subiect: Tema nuntii: Calatoriile

Inregistrat
    31.03.2014

Implicit Re: Tema nuntii: Calatoriile

Citat Postat de birdy34533 Vezi mesajul
    cu siguranta vor fi ff frumoase..oricum mi se pare ideea destul de inedita..nu am mai vazut la vre o nunta...sper ca vom uimii invitatii
    app. am mai facut si eu curat acum de sarbatori..si la tara am dat de un geamantan mai vechi..as vrea sa il personalizez cumva...
    stiu ca u ziceai ca vei face ceva asemanator..
    am gasit si niste poze din care sa ma inspir..
    as vrea sa lipesc ceva poze pe ele si sa arunc cateva lucruri prin el..
    problema e ca am max 2 geamantate, deci nu vor fi asa inalte.

Ce frumos e decorul !Ma intreb daca poti face un geamantan din carton si la exterior tapetat cu tapet sau ceva asemanator.

Inregistrat
    23.10.2013

Am reusit sa mai bifez un lucru pe lista. Am gasit o cofetorie care imi va face tortul sub forma unor bagaje suprapuse din ciocolata alba si neagra. Nu am vrut sa fie cu martipan

Inregistrat
    26.04.2014

Citat Postat de Padelina Vezi mesajul
    Am reusit sa mai bifez un lucru pe lista. Am gasit o cofetorie care imi va face tortul sub forma unor bagaje suprapuse din ciocolata alba si neagra. Nu am vrut sa fie cu martipan
    Spune-mi si mie te rog unde este cofetaria asta si ce pret are tortul...Vreau si eu

Inregistrat
    23.10.2013

Citat Postat de mirha Vezi mesajul
    Spune-mi si mie te rog unde este cofetaria asta si ce pret are tortul...Vreau si eu
    e in cimpina si am platit 600 lei pentru 13-14 kg. Pana sa ii aleg pe ei am fost la mai multe cofetarii si toti mi-au spus ca se pot face, asa ca eu cred ca gasesti in orice oras o cofetarie. tu unde ai nunta?

Inregistrat
    24.08.2014

Wink Re: Tema nuntii: Calatoriile

Citat Postat de Padelina Vezi mesajul
    e in cimpina si am platit 600 lei pentru 13-14 kg. Pana sa ii aleg pe ei am fost la mai multe cofetarii si toti mi-au spus ca se pot face, asa ca eu cred ca gasesti in orice oras o cofetarie. tu unde ai nunta?
    Buna Padelina
    Ne poti arata cum a iesit tortul? Si eu cred ca voi alege tot tema calatoriilor si am nevoie de mai multe idei..
    Multumesc frumos

Inregistrat
    16.02.2012

Inregistrat
    13.02.2012

Citat Postat de iuliasept Vezi mesajul
    Buna Padelina
    Ne poti arata cum a iesit tortul? Si eu cred ca voi alege tot tema calatoriilor si am nevoie de mai multe idei..
    Multumesc frumos
    Gasesti mai jos mai multe idei pentru aceasta tema:
    http://www.pinterest.com/search/pins...=theme%7Ctyped

Am mai atasat si eu cateva idei dragute.

Inregistrat
    04.04.2014

Eu am abordat altfel aceasta tema. Nu am calatorit foarte mult si de aceea am ales sa ofer pentru fiecare masa un monument istoric cunoscut din fiecare tare. Daca aveti nevoie de ajutor in legatura cu aceasta tema, pot oferi informatii suplimentare.

Pagina 33 din 33 PrimulPrimul ... 23313233

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us