Pagina 2 din 53 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 419

Subiect: Restaurante din Rm Valcea: poze, discutii, preturi meniu

Inregistrat
    19.08.2008

Implicit Re: Miresici din Rm.Valcea

Citat Postat de morenna1004 Vezi mesajul
    Restaurantul Zimbru, mie personal nu imi place. Initial rezervasem sa imi fac nunta acolo si apoi am optat pt Ok Events. Am fost la o nunta la Zimbru si in afara de muzica, nu mi-a placut nimik.Sala cu mesele prea inghesuite, meniul nu a fost cine stie ce, era destul de bun, dar nu era aspectuos. Intr-adevar si cu ora e problema, nu chiar pana la 12, dar cam dupa 2 te obliga sa o dai mai incet.
    In schimb, am numai cuvinte de lauda despre Ok Events: mancare super mula si foarte buna si sala e de vis. Ospatarii sunt foarte promti si amabili. E un restaurant de nota 10000..., iar tipul cu care am aranajat tot (Raul) super de treaba.
    Buna. Merci pt parere, coincide perfect cu a mea, insa ce-i frumos si elegant e ocupat pana in dec 2009.Si mai am o problema ca daca nu pot folosi terasa din cauza ca noaptea va fi frig in mai, nu am unde sa inghesui 200 de invitati.Eu am platit avansul asa ca sa ocup ceva, dar sunt disperata ca eu la OK EVENTS voiam sa fac nunta, dar e ocupat si nu am nici o sansa.Eu locuiesc in Bucuresti si mi-e greu sa vad ca in vl nu sunt decat 2-3 restaurante elegante si restul, vai de ele.Daca mai aveti sugestii de ceva frumos, va rog sa-mi scrieti. Casa de piatra! Am incurcat putin borcanele, sper ca ma ierti.

Inregistrat
    04.09.2007

Citat Postat de mia_je Vezi mesajul
    Iti multumesc pentru raspuns.Si eu am aceeasi parere cum ca e f mic, mesele inghesuite, iar pe 23 mai nu cred ca pot folosi terasa, deoarece noaptea e frig.Sunt f dezamagita ca nu am gasit ceva sa-mi placa.Adika ce e frumos e ocupat pana in decembrie 2009, cel putin la OK EVENTS-unde mi-a placut intr-adevar.Chiar nu stiu unde sa mai caut si ce sa mai fac.
    :-
    <
    daca vei aranja sala dragut, cred ca vei reusi sa te apropii mai mult de ceea ce iti doresti tu!eu iti tin pumnii si daca doresti te mai pot ajuta cu sfaturi si dupa nunta mea.
    la OK EVENTS este mereu ocupat inainte cu un an si ceva . din pacate nu ai stiut sa iti fi facut rezervare mai repede.
    iti tin pumnii!

Inregistrat
    19.08.2008

Citat Postat de catutz23 Vezi mesajul
    multumesk mult,mi-am gasit la restaurant milenium,fosta cantina tch,e super sun f fericita,dar acum nu stiu ce muzica sa iau..
    Buna. Numele meu este Monica, sunt din vl, dar de 9 ani locuiesc in Bucuresti. Te rog sa-mi dai si mie mai multe amanunte despre acest restaurant, daca e elegant, ce capacitate are, cum e mancarea, pt ca eu nu am gasit nimic elegant disponibil pt la anul, motiv pt care am contractat restaurantul Zimbru pt data de 23 mai, dar nu-mi place deloc si de-abia acum am aflat despre restaurantul Milenium. Astept cu nerabdare parerile si sugestiile tale. Pe curand! Multumesc!

Inregistrat
    19.08.2008

Citat Postat de CristinaKitty Vezi mesajul
    :-
    <
    daca vei aranja sala dragut, cred ca vei reusi sa te apropii mai mult de ceea ce iti doresti tu!eu iti tin pumnii si daca doresti te mai pot ajuta cu sfaturi si dupa nunta mea.
    la OK EVENTS este mereu ocupat inainte cu un an si ceva . din pacate nu ai stiut sa iti fi facut rezervare mai repede.
    iti tin pumnii!
    Merci pt incurajari, asa e cand nu locuiesti acolo. Asa m-am gandit si eu ca o sa reusesc sa arnjez frumos ca sa fie mai elegant, dar daca nu pot sa folosesc terasa, si nu cred, nu am unde sa bag 200 de persoane, pt ca maximul din interior e de 130, asa ca tre sa renunt.Acum am mai aflat si de restaurantul Milenium, fosta cantina TCH si am auzit ca e f elegant. Tu ce stii despre el?Adica si capacitatea ma intereseaza.Pupici, esti o draguta.

Inregistrat
    04.09.2007

Merci pt incurajari, asa e cand nu locuiesti acolo. Asa m-am gandit si eu ca o sa reusesc sa arnjez frumos ca sa fie mai elegant, dar daca nu pot sa folosesc terasa, si nu cred, nu am unde sa bag 200 de persoane, pt ca maximul din interior e de 130, asa ca tre sa renunt.Acum am mai aflat si de restaurantul Milenium, fosta cantina TCH si am auzit ca e f elegant. Tu ce stii despre el?Adica si capacitatea ma intereseaza.Pupici, esti o draguta.
    Si eu am locuit pana de curand in Cluj (pana in iulie). Intamplator am auzit ca pot sa fac rezervare pt nunta si la OK. Eu voiam la Zimbru si nu mai aveau loc pentru septembrie. Asa am ajuns acolo. Si am gasit loc decat pentru ca au fost alte 2 cupluri care au renuntat!
    Am sa ma interesez de acest restaurant si iti scriu.
    Pupici si mai vb!

Inregistrat
    19.08.2008

Si eu am locuit pana de curand in Cluj (pana in iulie). Intamplator am auzit ca pot sa fac rezervare pt nunta si la OK. Eu voiam la Zimbru si nu mai aveau loc pentru septembrie. Asa am ajuns acolo. Si am gasit loc decat pentru ca au fost alte 2 cupluri care au renuntat!
    Am sa ma interesez de acest restaurant si iti scriu.
    Pupici si mai vb!
    Eu stiam de OK EVENTS, dar m-am gandit ca reusesc sa rezerv cu un an inainte, pt ca nu aveam o luna preferata, adica din mai pana in octombrie era ok, insa cand am ajuns in august si am vazut agenda lor plina nu mi-a venit sa cred.Tipa de acolo mi-a zis ca pot sa mai sun sa vad daca renunta cineva, dar am uitat sa iau un nr de tel si pe net nu-l gasesc. Trebuie neaparat sa mai sun ca poate am noroc.Tu ai putea sa mi-l dai? Eu iti pot da adresa de mail.pupici!

Inregistrat
    04.09.2007

Eu stiam de OK EVENTS, dar m-am gandit ca reusesc sa rezerv cu un an inainte, pt ca nu aveam o luna preferata, adica din mai pana in octombrie era ok, insa cand am ajuns in august si am vazut agenda lor plina nu mi-a venit sa cred.Tipa de acolo mi-a zis ca pot sa mai sun sa vad daca renunta cineva, dar am uitat sa iau un nr de tel si pe net nu-l gasesc. Trebuie neaparat sa mai sun ca poate am noroc.Tu ai putea sa mi-l dai? Eu iti pot da adresa de mail.pupici!
    Da, pot sa ti-l dau. Iti trimit PM.
    Sper sa-ti fie de ajutor!

Inregistrat
    19.08.2008

Da, pot sa ti-l dau. Iti trimit PM.
    Sper sa-ti fie de ajutor!
    Merci mult pt tot!
    O seara frumoasa si tie si, spor la pregatiri si nervi tari!
    pupici!

Pagina 2 din 53 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us