Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 129

Subiect: Curatatorii pentru haine in Cluj

Post Curatatorii pentru haine in Cluj

fetelor, nu stiti cumva o curatatorie in cluj unde as putea sa imi duc rochita cu incredere, pentru ca as vrea sa o curat inainte de nunta?

Inregistrat
    04.10.2006

Implicit Re: curatatorie pentru rochita

Citat Postat de ioana_ruxi Vezi mesajul
    fetelor, nu stiti cumva o curatatorie in cluj unde as putea sa imi duc rochita cu incredere, pentru ca as vrea sa o curat inainte de nunta?
    nu ti-o curata cei de la magazinul de unde ai cumparat-o? oricum sunt unele rochite din materiale ce nu se pot curata chimic fara emotii... mie de ex de la agnes toma mi-au spus ca ele curata rochita cu o carpa si cu apa cu sampon sa nu se pateze taftaua... deci trebuie sa ai mare mare grija!

Inregistrat
    31.01.2007

este la parter la big in manastur o curatatorie; o prietena si-a curatat rochita acolo si a fost foarte multumita.

si mie mi-au spus sa o curat eu cu apa calduta si sapun, dar eu vreau sa o curat de tot, si corsetul si cred ca ii cam greu sa o fac pe toata si poate raman pete

Inregistrat
    25.10.2006

Smile Re: curatatorie pentru rochita

si mie mi-au spus sa o curat eu cu apa calduta si sapun, dar eu vreau sa o curat de tot, si corsetul si cred ca ii cam greu sa o fac pe toata si poate raman pete

Si mie mi-au spus sa o spal in cada.............

Inregistrat
    01.11.2006

Eu mi-am curatat rochia de la cununia civila (din matase si cu broderii si aplicatii de ceva pietricele) la curatatorie in Zorilor peste drum de Recuperare si a iesit foarte bine. Am facut-o pe riscul meu adica daca se strica se strica. Si cred ca peste tot e la fel, nimeni nu-si asuma riscul. Tipa de acolo mi-a spus ca oricum depinde foarte mult de calitatea materialelor.

eu vreau sa o curat inainte de nunta, asa ca daca se stica ii dezastru

Inregistrat
    04.10.2006

eu vreau sa o curat inainte de nunta, asa ca daca se stica ii dezastru
    rochita din avatarul tau e agnes toma? ca tare bine seamana

Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us