Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 42

Subiect: Medic de familie

Inregistrat
    15.01.2008

Implicit Re: medic de familie

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    dintrun judet in altul am inteles ca e mai complicat...
    o sa va tin la curent
    nu e deloc complicat....eu am trecut prin asta si nu trebuie sa faci nimic.

Inregistrat
    10.02.2007

Citat Postat de sugarlips Vezi mesajul
    sotul meu vrea sa isi schimbe medicul de familie, sa vina la medicul la care sunt eu acum, dar e in acelasi oras...merge pur si simplu la noul medic fara sa il anunte pe cel actual ca vrea sa se mute de la el?
    exact

Miti, nu e mai complicat deloc. Ti-am zis si in primul mesaj ca sotul meu s-a mutat din alt oras (si alt judet) in Cluj si cum a procedat...dar daca nu vrei sa ma crezi, nu mai are rost sa insist

Inregistrat
    30.03.2008

Citat Postat de miti Vezi mesajul
    dintrun judet in altul am inteles ca e mai complicat...
    o sa va tin la curent
    Nu este deloc complicat, eu m-am dus pur si simpul la noul medic in bucuresti(eu sunt din constanta) si s-a rezolvat. Parca am avut de semnat o declaratie pentru medic, nu mai stiu exact...oricum o sa-ti spuna el ce sa faci, dar nu iti face griji

Inregistrat
    31.10.2006

ok, va cred, cum sa nu ca altfel nu va intrebam

insa stiu ca acum vreo 3 ani umblam prin cj, pe la casa de asigurari pt o prietena di deva...care nu putea sa se inscrie acolo la un medic de familie pt ca era prinsa in evidente la un medic de familie in cj....si ii trebuia o adeverinta ca renunta la el....si am fost de vreo 3 ori....

incer ca ma duc cat mai curand la medic aici...sa vedem....ce si cum

multumesc fetelor!!!

Inregistrat
    11.11.2006

Implicit medic de familie

caut un medic de familie din Bucuresti, zona nu conteaza f mult, dar daca are cabinetul aproape de un metrou e si mai bine. as vrea sa fie implicata, atenta si un bun diagnostician.
    va multumesc anticipat

Inregistrat
    26.07.2007

Smile Re: medic de familie

De ce nu ma-i intrebat pe mine? Iti pot recomanda medicul mostru de familie care este pe langa P-ta Muncii!

Pupici!

Inregistrat
    11.11.2006

Citat Postat de simik Vezi mesajul
    De ce nu ma-i intrebat pe mine? Iti pot recomanda medicul mostru de familie care este pe langa P-ta Muncii!

Pupici!
    f tare

pai mai fina, nu am vb deja de med de familie?

Inregistrat
    22.05.2008

Am mai postat asta shi in alta parte .....

"Eu shtiu lucrurile putzin diferit!
    Cand am vrut sa-l trec pe sotzul meu la dr mea de familie mi s-a spus ca trebuie schimbata shi casa de asigurari(ptr ca el era inainte la Opsnaj shi dr mea la CASMB).
    Trebuie trimisa o cerere de negatzie la casa veche de asigurari shi apoi adusa medicului o adeverintza de la munca in care sa fie specificate contul de trezorerie in care se face plata shi nr de zile de concediu medical pe anul respectiv,chiar daca acestea nu exista!
    Am intzeles ca in caz contrar apar probleme ptr analizele gratuite ,retzete compensate s.a.m.d!"

Banuiesc ca ceva de genul se intampla shi ptr orashe diferite!
    Mentzionez ca aceasta negatzie se poate trimite shi prin fax ca sa nu mai pierzi timpul la cozi....numa ca trebuie sa cautzi nr de fax shi sa vb cu cineva de acolo...

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us