Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 14

Subiect: Bautura , fructe, prajiturele

Inregistrat
    18.07.2006

Post Bautura , fructe, prajiturele

salut fetelor! de unde sa cumpar bauturica, fructele, prajituricile...si alte nimicuri...la preturi rezonabile....voi ce anume cumparati pt nunta ?!
    un copil...o mare binecuvantare!

Inregistrat
    21.08.2006

Smile Re: preturi bune la bautura , fructe, prajiturele...

Citat Postat de macarena
    salut fetelor! de unde sa cumpar bauturica, fructele, prajituricile...si alte nimicuri...la preturi rezonabile....voi ce anume cumparati pt nunta ?!
    Eu nu am cumparat nimic, dar cred ca vom merge la Metro sau la engros pentru bauturi. Vinul il vom lua din Vrancea. Prajituricile cred ca le vom lua de la Casa dulciurilor si Metro. La fructe nu stiu...Poate au fetele alte idei mai bune!

Stefania Mihaela

Inregistrat
    01.07.2006

Implicit Re: preturi bune la bautura , fructe, prajiturele...

Citat Postat de macarena
    BILLA!!! SAU DACA AI CUNOSTINTE LA VRE-UN MAGAZIN ROAGA SA ITI ADUCA DE LA FURNIZOR PE O FACTURICA SEPARAT FARA ADAOS COMERCIAL

Inregistrat
    26.07.2006

Citat Postat de JolieFamme
    BILLA!!! SAU DACA AI CUNOSTINTE LA VRE-UN MAGAZIN ROAGA SA ITI ADUCA DE LA FURNIZOR PE O FACTURICA SEPARAT FARA ADAOS COMERCIAL
    E o idee buna, numai ca trebuie sa avem vreo pila

Inregistrat
    17.08.2006

Buna fetele!
    Ce sfat pot sa va dau eu este sa va luati, daca aveti de unde si cum, de la Duty free. Eu una asta am facut chiar zilele trecute cand intorcandu-ne din excursia din Grecia ne-am luat whisky-ul si crema de whisky de acolo.
    Ce va pot spune este ca cele mai bune preturi le au cei de la Giurgiu de la romani. Asa ca .... puneti-va pilele la lucru.
    Pupici!

Inregistrat
    17.08.2006

Fetelor am reusit sa luam whisky-ul si bautura pt dame (crema de whisly)!!!!!!!!!!!
    In plus am vb cu cineva si pt vin. Il luam din zona Odobestiului cu aprox. 40000 litrul ceea ce mie mi se pare tare convenabil.
    Mai avem destule de cumparat: apa, suc, bere (pt ca o sa fie tare cald), martini, vodca, vin. Uf destule! Dar le luam noi.
    Pupici!

Inregistrat
    08.11.2008

ce parere aveti de bulgaria am auzit ca sunt destul de ieftine bauturile

Inregistrat
    08.11.2008

iar vinul o sa il luam de la macin de la o statie de vinificatie au un vin super

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us