Pagina 3 din 22 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 172

Subiect: Accesorii pentru mirese in Arges

Inregistrat
    02.03.2007

Unhappy Tiara

Fetelor, nu gasesc o tiara frumoasa pentru mine ca nasa.... aici in Pitesti, helppppppppppp

Inregistrat
    02.03.2007

Post Re: accesorii nunta...

Citat Postat de rocsi6666 Vezi mesajul
    arinutza, eu credeam ca ptr. mireasa vrei tiara....stai linistita, ca daca te duci la Dan, iti va face el ceva si pe par scurt...de nu-ti mai trebuie sa pui nimic altceva in par...cat e de scurt, pana la urma?

Rocsi, eu sunt nasa lui alias..... vreau tiara pentru nasa... ca miresa pune altceva in par...si ea tot are ceva par, eu il am prea scurt dar sper sa fim foarte frumoase... eu am sa arata cam asa... , va place?

Inregistrat
    02.03.2007

Post Re: accesorii nunta...

Scurt, nu este de speriat ca si lungime a parului, sa nu iti inchipui ca sunt 1, l-am mai lasat sa creasca..

Inregistrat
    17.03.2007

Implicit Re: Tiara

Ce e aia "tiara"?
    Sorana....
    foarte foarte fericita.....

Inregistrat
    20.04.2006

u diadema aceea care se pune pe cap...coronita...din strasuri de obicei...precis ai vazut pe undeva

Inregistrat
    15.11.2006

Citat Postat de arinutza Vezi mesajul
    Fetelor, nu gasesc o tiara frumoasa pentru mine ca nasa.... aici in Pitesti, helppppppppppp
    Iubita,in magazinul Fortuna,la etaj,pe undeva la mijloc,e un magazin cu tot felul de chestii ptr nunta.Au acolo multe modele,unele dragute as adauga.Sunt din strasuri,cu spatele argintiu.Eu vreau aurie si n-am gasit p-aici si am sa ma duc in Bucuresti la Dragonul Rosu,am inteles ca au o gramada de modele.Pupici!
    "Nu as spune probabil tot ceea ce gandesc, dar cu siguranta as gandi tot ceea ce spun."

Inregistrat
    29.01.2007

Smile Re: Tiara

Pot sa-mi pun si eu o diadema mai micutza la logodna?Sau numai miresele poarta diademe?

Inregistrat
    02.03.2007

Post Re: Tiara

Citat Postat de AlexandraGiorgiana Vezi mesajul
    Iubita,in magazinul Fortuna,la etaj,pe undeva la mijloc,e un magazin cu tot felul de chestii ptr nunta.Au acolo multe modele,unele dragute as adauga.Sunt din strasuri,cu spatele argintiu.Eu vreau aurie si n-am gasit p-aici si am sa ma duc in Bucuresti la Dragonul Rosu,am inteles ca au o gramada de modele.Pupici!
    Mersi mult, ma duc si pe acolo, poate gasesc ceva frumos

Pagina 3 din 22 PrimulPrimul 1234513 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us