Pagina 3 din 227 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 1809

Subiect: Restaurante in Oradea

Inregistrat
    28.08.2006

Implicit Re: Restaurante

Citat Postat de vicky
    vezi ca 130 RON/persoana e cam multisor..
    de ce consideri ca este mult? Sunt preturile de anul viitor.
    Teodora spunea ca la Termal este 110 RON anul acesta. Iar ca si restaurant, nu se compara.
    De asemenea, sunt 5 feluri de mancare.
    Intradevar, este destul de nasol faptul ca trebuie luat de la ei bauturile, iar preturile sunt de restaurant (exceptie tariile, pe care te lasa sa le aduci)

Citat Postat de magda
    Buna fetelor,
    Eu sunt din Marghita (BH) dar locuiesc impreuna cu iubitul meu in Timisoara(sunt plecata de 7 ani).Am vrea sa facem nunta la anul si ne-am gandit ca o varianta ar fi Felixul.
    Va dati seama ca nu prea stiu exact restaurante de 170 persoane in Felix.
    Voi ce parere aveti de restaurantele din statiune?
    M-ar ajuta mult parerea voastra.
    Merci,
    la hotel Unirea ,Mures eu asa stiu ca este de macar 170 persoane.

Citat Postat de magda
    Unde sunt miresicile din Bihor???????????
    eu sunt din ORADEA

Inregistrat
    14.11.2006

Citat Postat de Schumy Vezi mesajul
    Salut

A facut cineva nunta la President in Baile Felix? sau va face acolo? As vrea sa stiu preturile.
    Am fost si am discutat cu ei, iar meniul in 2007 va fi pe la 90 - 110 RON, si in plus trebuie platit personalul cu 130 RON/persoana. De asemenea, bautura nealcoolica, cafelele si berea se cumpara de la ei, de la bar, deci vor costa in plus.
    Nu te lasa sa aduci decat tariile.

Eventual, putem face o comparatie cu alte restaurante din Oradea.
    Cine nu s-a hotarat asupra locatiei, isi poate face macar o idee
    Buna,
    Pe mine ma costa meniul 25 de euro (4 feluri de mancare, aranjatul salii, ospatarii, bucatarii si o limuzina), iar bauturile le pot aduce de unde vreau eu.
    Am uitat sa-ti spun, nunta o fac la CAZINO in 1 MAI.
    Mi se pare cam mult pretul in FELIX, si nu uita de preturile de restaurant (bere, suc, apa minerala si cafea) sunt foarte mari comparativ cu en-gros-urile.
    Te rog sa fii atenta sa nu te traga in piept. Stai si socoteste acasa toate cheltuielile si dupa aceea trage o concluzie.
    Un prieten de al meu a facut nunta la Prezident acum 4 ani si a trebuit sa vina acasa dupa bani ca nu a strans la nunta.........
    te pup.

Inregistrat
    10.09.2006

La multi ani miresici bihorence!!!
    Pana la urma nunta cred ca va fi la Marghita (am rezervat deja 2 sali) ramane de vazut care o vom alege.
    Schumy, cum se numeste formatia de care vorbeai? Sunt din Oradea??
    Merci,

Inregistrat
    12.01.2007

Salut fetelor, am si eu 2 intrebari...

1] Are cineva poze cu sala hotelului President? As dori sa aflu detalii despre sala in comparatie cu cea de la Vaspo Prest (pe aceasta am vazut-o), cat si despre personalul de la President.

2] De asemenea, calitatea meniului de la President, tot in comparatie cu Vaspo (de preturi m-am interesat).

Merci mult

Citat Postat de copilitza Vezi mesajul
    Buna miresici! si eu sunt o viitoare mireasa din oradea! eu am rezervat sala la restaurantul nevis! m-ar interesa daca ati putea sa ma ajutati cu niste informatii despre rochie de mireasa ,dj,cameraman etc... daca avem nunta in acelasi timp ne putem ajuta reciproc si sa ne stresam in acelasi timp poate mergem impreuna sa cautam rochie! va pup
    Buna. Restaurantul acesta ma intereseaza si pe mine. Imi poti spune poate care este pretul unui meniu la ei. Pentru amenajarea salii ai apelat la ei sau ai angajata pe altcineva. Merci frumos!

Inregistrat
    05.10.2006

Buna! Meniu anul trecut era undeva in jur de 80 ron! Anul acesta nu stiu dar varaza in functie de ce anume vrei sa contina!Dar in pretul meniului ii inclus inchiriatul salii si chelnerii! Sala nu o aranjeaza decat daca vrei dar nu stiu chiar sigur! Trebuie sa merg sa vad ce ii mai nou anul acesta pe acolo

Pagina 3 din 227 PrimulPrimul 123451353103 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us