Pagina 1 din 227 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1809

Subiect: Restaurante in Oradea

Inregistrat
    28.08.2006

Implicit Restaurante in Oradea

Salut

A facut cineva nunta la President in Baile Felix? sau va face acolo? As vrea sa stiu preturile.
    Am fost si am discutat cu ei, iar meniul in 2007 va fi pe la 90 - 110 RON, si in plus trebuie platit personalul cu 130 RON/persoana. De asemenea, bautura nealcoolica, cafelele si berea se cumpara de la ei, de la bar, deci vor costa in plus.
    Nu te lasa sa aduci decat tariile.

Eventual, putem face o comparatie cu alte restaurante din Oradea.
    Cine nu s-a hotarat asupra locatiei, isi poate face macar o idee

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Restaurante

Citat Postat de Schumy
    Salut

A facut cineva nunta la President in Baile Felix? sau va face acolo? As vrea sa stiu preturile.
    Am fost si am discutat cu ei, iar meniul in 2007 va fi pe la 90 - 110 RON, si in plus trebuie platit personalul cu 130 RON/persoana. De asemenea, bautura nealcoolica, cafelele si berea se cumpara de la ei, de la bar, deci vor costa in plus.

vezi ca 130 RON/persoana e cam multisor..

Inregistrat
    14.06.2006

Citat Postat de Schumy
    Salut

Uite noi facem la sala de nunti de pe ciheiului si meniul pe anu viitor va fi undeva in jurul sumei de 900.000...fara bautura, praji , tort..dar personalul e inclus in pret ca sa zic asa ...bautura o luam de unde vrem noi...deci e ok asa..nu ne impun ei nush ce preturi la bautura de sta matza in coada...Ce sa iti mai zic? La Termal meniul e cam 1100.000 anu asta...dar nu stiu ce e inclus aici...La Vandana, in Oradea meniul e 30 euro tot asa fara bautura...si nu stiu daca te lasa sa aduci tu bautura sau te obliga sa o iei de la ei...Si cam atata stiu eu despre sali ....si preturi de meniu

Inregistrat
    10.09.2006

Buna fetelor,
    Eu sunt din Marghita (BH) dar locuiesc impreuna cu iubitul meu in Timisoara(sunt plecata de 7 ani).Am vrea sa facem nunta la anul si ne-am gandit ca o varianta ar fi Felixul.
    Va dati seama ca nu prea stiu exact restaurante de 170 persoane in Felix.
    Voi ce parere aveti de restaurantele din statiune?
    M-ar ajuta mult parerea voastra.
    Merci,

Inregistrat
    14.06.2006

Citat Postat de magda
    Buna fetelor,
    Eu sunt din Marghita (BH) dar locuiesc impreuna cu iubitul meu in Timisoara(sunt plecata de 7 ani).Am vrea sa facem nunta la anul si ne-am gandit ca o varianta ar fi Felixul.
    Va dati seama ca nu prea stiu exact restaurante de 170 persoane in Felix.
    Voi ce parere aveti de restaurantele din statiune?
    M-ar ajuta mult parerea voastra.
    Merci,
    Eu sunt din Oradea deci...as cam putea sa imi dau cu parerea despre restaurante... ...Dar dc tii mortis sa faci in Felix nunta?In oras sunt o gramada de restaurante frumoase pentru nr de persoane la care te gandesti tu..si au preturi mai bune...Pentru nunta poti incerca in Felix la :Termal, Poienita, Unirii...acum depinde f mult si ce fel de restaurant cauti...unele dintre ele sunt f scumpe..uite o adresa unde poti sa vezi mai multe locatii pentru nunta...http://www.elgies.ro/index.php?inc=g...lery=12...sper sa te ajute..noi facem nunta la o sala speciala de nunti...e f frumoasa...si meniul pt anul viitor va fi in jur de 900.000 - 1.000.000...asta fara bautura si praji...
    pusici dulci

Inregistrat
    10.09.2006

Multumesc Teodora pentru promptitudine.
    In Felix preturile sunt mult mai mari decat in oras??
    Voi ati semnat vre-un contract cand ati platit avansul??
    Merci,

Inregistrat
    10.09.2006

Fetelor ce stiti de restaurantul Hotelului Somes din Felix?

Inregistrat
    10.09.2006

Unde sunt miresicile din Bihor???????????

Pagina 1 din 227 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us