Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031
Rezultate de la 241 la 247 din 247

Subiect: Rin Grand Hotel

Inregistrat
    27.02.2013

Implicit Re: Rin Grand Hotel

Buna, a avut cineva nunta la Rin Grand Hotel in sala Havana?

Inregistrat
    23.06.2014

Buna miresici.

Intr un final ne am decis sa facem si noi nunta
    Asa ca dupa ce am vazut cateva saloane ne am decis sa facem la rin grand hotel, cel de la vitan, la salon Diamond dar am nevoie de ceva ajutor de la voi

A mai facut cineva nunta aici? Cum este mancarea si servirea?

M am inatalnit ieri cu niste cunostinte care s au plans de mancare, de peste si friptura si ne c am intors.Noi inca nu am semnat nimic , ar urma saptamana asta si de aceea am zis sa va intreb sa vad ce stiti.

Astept un raspuns de la voi pt ca sunt intr o dilema totala.
    Multumesc

Inregistrat
    23.06.2014

Nici o miresica care a avut sau urmeaza sa faca nunta la Rin nu este pe aici sa ne mai consultam si noi?

Inregistrat
    05.06.2014

hello, ceva pareri noi? Si noi am vrea sa vedem sala Havana de la RIN, pentru o nunta la anul. le-am trimis mail, astept sa-mi raspunda sa vedem ce zic.

Inregistrat
    05.06.2014

Citat Postat de niq Vezi mesajul
    hello, ceva pareri noi? Si noi am vrea sa vedem sala Havana de la RIN, pentru o nunta la anul. le-am trimis mail, astept sa-mi raspunda sa vedem ce zic.
    raspund tot eu. am primit oferta de la RIN. ce-i drept, nu e mult pentru RIN oferta pe care mi-au facut-o. Nu am intrat in detalii cu ei pentru ca deja am gasit o locatie si am semnat contractul cu acestia. Deci ca idee - preturile la RIN nu sunt de speriat.

Inregistrat
    05.11.2015

Buna tuturor,

Eu si sotul meu am avut nunta la Rin Grand Hotel, sala Stars, pe 5 sept 2015 si am fost foarte multumiti de serviciile lor.

Am discutat initial cu doamna Iuliana Ionescu si profesionalismul cu care ne-a intamplinat a fost unul din motivele pentru care am ales aceasta locatie. Iar in ultimele 2 luni inainte de nunta am discutat cu doamna Raisa Popescu, mai tanara, dar la fel de profesionista. Ne-au raspuns in timp util la toate intrebarile si ne-au ajutat sa avem o nunta perfecta. Sincer, de fiecare data cand discutam cu cei de la RIN, eram mai increzatoare ca va iesi bine nunta noastra.

Personalul din seara nuntii s-a miscat foarte bine, iar managerul de sala a stat toata seara cu ochii pe noi ca sa vada daca e totul in regula. Foarte corecti, ne-au inapoiat tot ce a ramas (noi am adus doar niste sticle de palinca si energizante si ne-au dat inapoi inclusiv o sticla cu doar 2 degete de palinca ramase in ea).

Mancarea a fost foarte buna, am avut un meniu clasic (gustare, somon, sarmalute, mixt grill, tort) dar gustos (confirmat si de invitati ), iar aranjamentele florale au fost incluse in pachet si au fost superbe.

Sala Stars are o capacitate de max. 400 pers (parca), dar noi am avut doar 180 de invitati si a aratat foarte bine (e construita cu niste separeuri care ii permit sa fie si incapatoare, dar si sa nu para goala cu mai putine mese). Un mare avantaj e ca e la parter, fix in fata si invitatii nu au trebuit sa ne caute prin hotel (ei au mai multe sali si de obicei sunt nunti in paralel).

Per total, la Rin am gasit o echipa de oameni profesionisti, o locatie frumoasa care oferea tot ce ne doream noi si un meniu foarte bun.

Inregistrat
    12.10.2016

Citat Postat de zainea_silvia Vezi mesajul
    Buna fetelor,

Am reusit sa-mi fac putin timp si mi-am facut si eu cont in lumea Miresici .
    Nunta noastra o sa fie in 21.09.2013 la Rin Airport Hotel (Otopeni) - salonul Henri Coanda. Am inteles de la tipa ce s-a ocupat de noi ca nu au avut foarte multe evenimente in acest salon, anul acesta l-au inaugurat. Locatia ne place, Alina Chivu (coordonatorul de evenimente) este super draguta si speram sa fie o nunta reusita. Inca suntem in pregatiri si cautari idei / muzica / aranjamente. Oare mai gasesc fete care fac / au facut nunta aici?!
    Multumesc in avans pt raspuns / impresii / pareri!

Silvia
    Bună,
    Am văzut că ai avut nunta la Rin aeroport, îmi poti spune cum a decurs, servirea, mâncarea ca ma gândesc să semnez cu ei, mi au oferit un preț f convenabil la meniu.
    În speranța unui răspuns iti multumesc

Pagina 31 din 31 PrimulPrimul ... 21293031

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us