Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 102 din 102

Subiect: Bugetul de nunta

Inregistrat
    15.12.2014

Implicit Re: Bugetul de nunta

După multe calcule și socoteli, cred că vom ajunge undeva pe la 4000 de euro. Va fi o nuntă mică.
    Calculăm pe parcurs ce am calculat inițial versus prețurile reale și până acum stăm binișor. Sper să nu depăsim cu prea mult

Inregistrat
    28.09.2014

Eu as vrea sa ma incadrez la 5000 E cu absolut tot(meniu,imbracaminte, foto...etc).Pt 60 de invitati.E o nunta mica.

Inregistrat
    28.04.2015

La noi este putin greu sa stabilim bugetul nuntii...cert este ca am plecat cu 0 lei la drum. Avem doroc de ajutoare, cum ar fi socrii si tatal meu. Nu vrem o nunta mare, ci una frumoasa. Sper sa iasa ceva frumos

Ma alatur si eu voua.
    Noi am socotit si cred ca vom iesi undeva pe la 20.000 euro. (sper sa nu depasim cu mult) - suma asta include si meniurile la restaurant pentru 250 de invitati.
    Voi pe unde va situati?
    Mi se par atat de exagerate preturile - LA ABSOLUT ORICE!!!!!!

Inregistrat
    12.06.2009

Pe mine ma costa cam 600mil pentru o nunta mica (70 pers). Numai muzica si foto 3000 euro, imbracamintea iar 100mil-120mil.

Inregistrat
    28.09.2014

Citat Postat de MsAnia Vezi mesajul
    Pe mine ma costa cam 600mil pentru o nunta mica (70 pers). Numai muzica si foto 3000 euro, imbracamintea iar 100mil-120mil.
    E bine ca aveti de unde sa faceti aceste cheltuieli,si eu am o nunta mica 55-60 pers.Dar bugetul nostru nu e mai mare de 280 mil.

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us