Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 102

Subiect: Bugetul de nunta

Smile Re: Cum imi fac un buget de nunta?????

Cum spunea Sugarlips, nu putem stii daca ramanem cu ceva, sau cat da fiecare, dar cred ca toate speram cel mai mult sa nu ramanem datori, dupa o nunta.
    Iti revii greu, poate dupa o luna de cheltuieli mari, cum sa fie usor, dupa o nunta de cateva sute de milioane.
    Noi avem emotii mari, in legatura cu banutii, cel mai bine la noi este ca foarte multe (rochita inchiriata, dj, foto/video) le platim dupa nunta.
    Eu am un document in word, pe care il actualizez cand imi aduc aminte, mai ales dupa cununia civila, am "bagat" la greu.
    Puup fetele, si incerc si eu sa va trimit planul nostru.

Inregistrat
    13.10.2008

Implicit Re: Cum imi fac un buget de nunta?????

E foarte bun link-ul acum incerc sa-l completez sa vedem ce iese dar pana la partea cu total venituri asta nu am de unde sa stiu .
    Eu vreau doar sa nu raman cu datorii ca o sa ramana ceva ok daca nu iese nimic in plus ok numai sa nu fie pe minus.

Inregistrat
    13.10.2008

Datele din link le-am pus intr-un excel , cred ca o sa-mi fie mai de folos asa in el am pus datele estimative si langa o sa le pun pe cele reale.
    Sa vedem ce o sa iasa

Unhappy Re: Cum imi fac un buget de nunta?????

Eu nu pot sa va trimit decat cate o pagina din documentul meu, am incercat sa il si impart, in 2 doc, dar tot imi zice ca este prea mare.
    Cine este interesat, sa imi dea o adresa de mail, pe pm, si ii trimit cu mare drag.
    Imi pare rau, dar tehnica ma depaseste.

Puup de la Sibiu!

Inregistrat
    04.11.2008

Citat Postat de AnamariaAlexandra Vezi mesajul
    Eu nu pot sa va trimit decat cate o pagina din documentul meu, am incercat sa il si impart, in 2 doc, dar tot imi zice ca este prea mare.
    Cine este interesat, sa imi dea o adresa de mail, pe pm, si ii trimit cu mare drag.
    Imi pare rau, dar tehnica ma depaseste.

Puup de la Sibiu!

Frumoase poze, Anamaria!
    As vrea te rog sa imi trimiti si mie bugetul pe care l-ai facut tu. Imi zici te rog cum sa iti dau adresa de mail pe pm? Nu stiu ce e "pm"-ul

Pupici,
    Malina

Inregistrat
    04.11.2008

Citat Postat de iubiana Vezi mesajul
    Datele din link le-am pus intr-un excel , cred ca o sa-mi fie mai de folos asa in el am pus datele estimative si langa o sa le pun pe cele reale.
    Sa vedem ce o sa iasa
    iubiana, am incercat si eu cu excelul, dar m-am zapacit de tot cu formulele pe acolo oricum, nu imi iese, asa ca am renuntat

Tu ai pus toate formulele alea acolo? si iti iese? inseamna ca te pricepi, nu gluma

pupici
    malina

Inregistrat
    04.11.2008

[quote=Nikkole;1208328]La alt topic a postat o miresica un tabel cu ce ar trebui pt. o nunta, si preturi estimative. Trebuie sa va ganditi cam cat sunteti dispuse sa dati pe o rochie si alte accesorii, daca vreti machiaj profesional sau nu...si multe altele. Va atasez tabelul,......]

Nikkole,
    In sfarsit am scos tot ce am putut din tabel
    ca m-am prins cum sa adaug campuri noi in tabelul ala de pe net

Ptr cine e interesat, uite aici calculul de astazi
    http://www.calcule.ro/Views/Calculat...&lrid=330&dm=5

Daca vrei sa adaugi cheltuieli noi, e acolo un buton verde cu +
    si ca sa salvezi tb sa dai pe linkul "Copiaza linkul cu datele calculate in clipboard" sau sa ti-l trimiti pe email

mai trebuie sa ma gandesc cu numarul de persoane, dar asta e inca in discutii in ...familie

pupici, malina

Inregistrat
    04.11.2008

eu m-am cam lamurit cum e cu bugetul
    incerc sa il tin "la zi" si controlez suma de la sfarsit
    dupa sarbatori o sa vedem mai exact cite persoane vin si cam asta e...
    o sa va spun daca pana l-a sfarsit s-a potrivit sau nu

am fost acum la o nunta unde oamenii au dat si 1,5mil de pers, asa ca am venit repede si am micsorat darul in buget... inca e de bine - ma rog, cine stie cum ne-o mai afecta criza

pupici,
    malina

Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us