Pagina 51 din 51 PrimulPrimul ... 41495051
Rezultate de la 401 la 405 din 405

Subiect: Totul despre muzica in Mures

Inregistrat
    12.05.2014

Implicit Re: Totul despre muzica in Mures

Citat Postat de georgiana1983 Vezi mesajul
    cam are dreptate acest ionut...s-ar putea sa fie FS in spatele contului armina_t.prea laudat e acest mc.eu sincer nu am ramas impresionata de el.anul trecut am fost la nunta unui verisor la BUSSINES din tg mures unde FS a fost staroste si mc...dar a lasat mult de dorit.prea se baga in seama cu toata lumea,se baga peste muzica,isi da aere de om important...ce mai,ii place sa fie bagat in seama de toti.dupa ce ca e foarte scump mai face niste figuri de cascadorii rasului.poate nu e genul meu de staroste/mc,poate mai sunt si altii de parerea mea.oricum dragele mele, nu vreau sai fac un rau acestui om,dar aveti grija cu el.succesuri la organizat si sa fie intr-un ceas bun.
    sunt curioasa cine e si acest ionut ....eu zic ca are perfecta dreptate ...m am si amuzat la culme ..florine cred ca ti se duce faima ))))))

Inregistrat
    21.09.2014

buna.as vrea sa stiu ce parere aveti despre dj petrica bodan...am nunta in mai si nu mam decis in legatura cu djul..am fost si neam intalnit cu petrica si la prima vedere nu mia inspirat incredere si miar fi de mare ajutor daca miati spune cateva pareri.

Inregistrat
    19.03.2008

andreea, poate sa iti inspire toata increderea! e un om tare de treaba, serios si dedicat. sigur nu o sa-ti para rau daca il alegi!
    Citat Postat de andreeadeeea Vezi mesajul
    buna.as vrea sa stiu ce parere aveti despre dj petrica bodan...am nunta in mai si nu mam decis in legatura cu djul..am fost si neam intalnit cu petrica si la prima vedere nu mia inspirat incredere si miar fi de mare ajutor daca miati spune cateva pareri.

Inregistrat
    20.05.2013

Miresici de 2015, cum stati cu pregatirile?
    Stiti cumva preturi referitoare la ceterasii de drum? Ne-ar ajuta si un nr de tel. Multumesc!

PS:La multi ani, tuturor!

Inregistrat
    06.10.2015

Buna seara, miresici!

La ce liniste e pe aici, ai zice ca nu se mai marita nimeni in Mures!

Imi pregatesc si eu nunta de la distanta pentru anul viitor in luna Iulie.

Cum nu sunt originara din Targu Mures, apreciez orice recomandari legate de funrizori pentru muzica DJ si/sau formatie, flori si praji.

Va pup si spor la organizat!
    Ultima editare de RaluElena : 06.10.2015 19:39:41

Pagina 51 din 51 PrimulPrimul ... 41495051

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us