Pagina 3 din 1790 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 14315

Subiect: Miresici de SEPTEMBRIE 2007

Implicit Re: Miresici de septembrie 2007

Citat Postat de adelinne
    si eu sunt miresica pe 1 septembrie 2007 .am ales restaurantul si acum trebuie sa mergem sa dam avansul.voi ati ales formatie sa muzica de pe pc nu prea stiu ce sa alegem.
    Buna.si eu tot pe 01.09.2007. Nua mvrut in sept, dar chiar daca ne-am dus prin iulie, inchipuie-ti ca erau ocupate restaurantele care le-am fi vrut noi. Cam asa e in Craiova...in legatura cu muzica, am luat formatie pentru ca in primul rand asa se poarta pe aici si in al doilea rand, vrem si speram sa faca si atmosfera. .mai vb

Inregistrat
    11.09.2006

Citat Postat de sgeorgiana20
    Buna Fetelor

Si eu am nunta la anul pe 15.09, am ales deja restaurantul si formatia si acum nu stiu ce sa fac cu decorarea. Este oare prea devreme sa vb cu firma decoratoare?! Astept parerile voastre
    Eu am vorbit deja si nu am fost o curiozitate pentru ca la firma la cere am fost aveau contracte si pe mai tarziu asa ca e bine sa faci din timp ce poti ca tot noua o sa ne fie mai usor.Eu am vb pentru ca mai tine si de culori, de ex a trebuit sa imi aleg cartoanele pt invitatii si carduri si trebuia sigur sa stiu ce culori voi folosi la aranjarea localului ca sa asortez si am gasit o firma la care preturile raman la fel chiar daca eu am incheiat contractul mai devreme cu 1 an.

Inregistrat
    11.09.2006

Citat Postat de corneliab
    buna fetelor,as dori si eu sa pot face nunta la sf.lui august sau inceputul lui septembrie dar unde vreau nu se poate decat duminica (rest. casa armatei) si nu stiu ce sa fac >
    nu am fost la nici o nunta duminica seara si nu stiu cum ies ac. nunti.
    cine a facut sau a fost la o nunta duminica va rog sa-mi spune-ti parerile voastre pt ca saptamana asta trebuie sa ma hotarasc.
    bafta cu pregatirile!
    Nu vreau sa te descurajez dar si mie mi se pare naspa nunta duminica.Eu zic ca poate nu ai cautat destul, poate mai sunt locuri... dar daca nu ce sa faci... acum depinde si de ce nr de invitati ai si de varsta si obligatiile lor.Succes oricum

Inregistrat
    07.02.2005

Smile Re: Miresici de septembrie 2007

Buna! eu am avut nunta duminica, la rest haiducului din cadrul armatei, nu prea stiu tu la ce rest vrei sa faci...

nu stiu ce sa zic de duminica, acum depinde de ce vrei tu, la noi au mai plecat si mai devreme si care au plecat si o data cu noi, mirii, adik la sf de tot! noi am fost multumiti de cum a iesit...

Inregistrat
    06.10.2006

Salutare
    Si eu am avut, din pacate, aceeasi problema, cu nunta duminica.
    A trebuit sa renunt ca la multa lume nu ii convenea duminica, ca o sa fie obositi lunea, eu sincer nu inteleg care ii diferenta ca faci sambata sau duminica.
    In concluzie si eu a trebui sa imi aman nunta cu aproape o luna pana in octombrie ca nu era sambata libera.
    V-am pupat. Pa pa

Inregistrat
    24.08.2006

Buna miresici de septembrie! Si eu voi avea nunta pe 9 septembire anul viitor si va fi duminica!Noi am vrut in mod deosebit aceasta data, si pentru noi cade duminica. Initial ne-am speriat putin pt faptul ca e duminica si ca s-ar putea sa nu vina lumea.
    De aceea am decis sa facem totul mai deveme.Vom incepe petrecerea la restaurant mai devreme, in jur de ora 17.00 si asa lumea va veni cu siguranta si va putea pleca fara probleme la 11-12 noaptea.Pana la urma conteaza petrecerea si nu ora la care se face.
    Si daca lumea are placerea sa vina, cred ca va veni oricum, si nu vor fi nevoiti nici sa se invoiasca a doua zi de la serviciu.
    O prietena de a mea a facut tot la fel si a iesit foarte frumos si toata lumea a fost multumita!

The greatest thing you'll ever learn is just to love and to be loved in return!

poze

Inregistrat
    09.10.2006

georgiana am rezolvat problema si sun t tare bucuroasa
    pe 12 mai (sambata)o sa facem nunta la rest armat.
    si nu mai pot de emotii deoarece mai este putin(7 luni)
    te pup si mersi pt sfat

Inregistrat
    09.10.2006

s-a rezolvat fac sambata pe 12 mai
    nu cred in superstitii cum ca mai ar fii o luna in care nu se fac deoarece am ca ex. pe viitori nasii care s-au casatorit acum 6 ani tot in luna mai.
    pup

Pagina 3 din 1790 PrimulPrimul 1234513531035031003 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us