Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 60

Subiect: Mamici din Judetul Arad

Inregistrat
    03.04.2008

Post Mamici din Judetul Arad

buna fetelor, eu am fost deja miresica si acuma in curand am sa fiu mamica, m-ar interesa sa vb cu fete care deja sunt pe cale sa fie mamici sau care deja chiar sunt mamici, ca pana acuma nu prea am vazut pe nimeni care sa scrie despre sarcina, probleme in perioada sarcinii, despre haine de gravi si asa mai departe.
    Astept cu nerabdare sa imi scrieti si poate sa ne sfatuim.
    pupici la toate

Inregistrat
    10.09.2007

Implicit Re: mirese- viitoare mamici

Felicitari , in cate luni esti??? stii deja ce va fi??? nume ati gasit???
    Scuze daca pun prea multe intrebari, desi eu nu stiu absolut nimic despre a fi gravida si despre bebelusi, am 3 prietene din care una a nascut de 1 luna si doua vor naste pana in 15 ianuarie .

Acum am vazut pozele de la nunta, acolo inca nu ai avut burtica asa ca inca nu esti graviduta de mult timp

Inregistrat
    03.04.2008

Buna Zeke, multumim de felicitari, am 22 de saptamani si ceva, asa ca incep sa am burtica. E frumos sa fii graviduta dar e greu in conditiile astea de vreme sa stai pe afara, tot timpul trebuie sa am grija sa nu ma racesc, si eu deja am racit si tot in medical trebuie sa stau. In rest suntem bine, bebe creste si da din picioruse din cand in cand, deja nu imi incap in blugi asa ca a trebuit sa imi cumpar haine de gravi, iar eu imi gasesc foarte greu.
    Nu am probleme cu greturile si cu varsaturile, sunt ok, dacac nu as fii racita as zice ca totul e frumos si bine.
    Daca mai ai intrebari linistita poti sa ma intrebi.
    pupici si o saptamana prospera.

Inregistrat
    07.02.2005

Felicitari pentru sarcina, in primul rand te poti inscrie pe lista de miresici cu burtici si poti schimba impresii cu celelalte fete gravidute la simptome de gravidute.
    Pupici si te asteptam sa vorbesti cu noi.

Inregistrat
    16.10.2007

buna Eny.Sarcina usoara iti doresc.Eu sunt o fosta miresica actuala mamica a unei bebitze dulci de 5 luni.Abia astept sa iti raspund daca pot la intrebari.
    A venit Bebe Mic si suntem fericiti!!!!!!!!

Inregistrat
    10.03.2007

mai avem o proaspata mamica de arad printre noi, cred ca deja e acasa ca cea mica, o asteptam cu drag printre noi, sa ne pove........
    apropo haideti sa ne sfatuim in privinta medicilor din arad, ca eu merg la ginecolog in timisoara si e cam incomod (chiar daca nu am inca bebe, si ma gandesc ca imi va fi si mai greu cand voi face unul)
    pupici!

Inregistrat
    22.07.2007

hei fetelor...exact asta ma intereseaza si pe mine: un ginecolog bun in arad. vrem la primavara sa facem bebe si chiar nu stiu unde si la cine sa merg. eu mergeam la timi pana acuma (adevarul e ca nici n-am mai fost de o vreme) dar mi-ar fi cam incomod in timpul sarcinii. apelez la ajutorul si experienta voastra. daca nu puteti spune numele doctorului asa, astept pm-uri de la voi, oricare imi poate oferi niste informatii.

Inregistrat
    16.10.2008

Citat Postat de lucia_m Vezi mesajul
    hei fetelor...exact asta ma intereseaza si pe mine: un ginecolog bun in arad. vrem la primavara sa facem bebe si chiar nu stiu unde si la cine sa merg. eu mergeam la timi pana acuma (adevarul e ca nici n-am mai fost de o vreme) dar mi-ar fi cam incomod in timpul sarcinii. apelez la ajutorul si experienta voastra. daca nu puteti spune numele doctorului asa, astept pm-uri de la voi, oricare imi poate oferi niste informatii.
    Ceao lucia,eu pana in prezent am mers la Laser la dr. Simedrea nu stiu daca ai auzit eset ok pana in prezent,de fapt el este din Timi ,dar acuma isi termina maternitatea in spate la Laser.El vine in Arad de 3 ori pe saptamana.

Pagina 1 din 8 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us