Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: Pensiunea Lara

Inregistrat
    16.11.2008

Implicit Pensiunea Lara

Salut Miresicilor,

Sarabatorim cununia civila pe 1 Aug 2009 la Pensiunea Lara (mi s-a parut un loc superb pentru o nunta mai neconventionala). http://www.pensiunealara.com/
    A mai facut cineva acolo? cum a iesit? ce probleme a intampinat? cum a fost servirea? ca preturile... no comment sper sa merite.

Inregistrat
    16.07.2007

Implicit Re: Pensiunea Lara

buna!
    am o cunostinta care a facut nunta acolo... acum nu stiu foarte multe detalii, dar o sa ma interesez si o sa-ti scriu
    pensiunea e superba..intradevar.
    poate iti fac rost si de niste poze...

Citat Postat de Raluca9 Vezi mesajul
    Salut Miresicilor,

Sarabatorim cununia civila pe 1 Aug 2009 la Pensiunea Lara (mi s-a parut un loc superb pentru o nunta mai neconventionala). http://www.pensiunealara.com/
    A mai facut cineva acolo? cum a iesit? ce probleme a intampinat? cum a fost servirea? ca preturile... no comment sper sa merite.
    Locul este foarte frumos. Au mai facut ceva cu drumul pana acolo?
    Si la noi era initial intre preferinte dar am hotarat sa renuntam datorita drumului.

Inregistrat
    30.07.2008

Citat Postat de Goldmoon Vezi mesajul
    Locul este foarte frumos. Au mai facut ceva cu drumul pana acolo?
    Si la noi era initial intre preferinte dar am hotarat sa renuntam datorita drumului.
    Locatia e superba dar drumul ... lasa de dorit. Cand am fost eu ultima data era destul de nasol. O nunta acolo ar fi super, mie imi place la nebunie pensiunea.

eu una nu as face acolo nunta.

Inregistrat
    22.04.2009

Nici eu nu as face acolo si asta nu doar pt locatia care e deosebita ci pt distanta mare care e pana acolo si ce fac invitatii va trebuii sa le acoperi costurile de cazare care sunt destul de piperate noi am stat de valentine's Day anul asta intr-o cam cu mic dejun cu 280 ron si am inteles ca era cea mai ieftina . Oricum era super lux.

Elena

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us