Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 146

Subiect: Rochii de mireasa in Valcea

Inregistrat
    12.04.2007

Post Rochii de mireasa in Valcea

eu nu sunt miresica din Rm Valcea insa mirele este de acolo.Nunta este tocmai la mine la Braila ,si cum este obiceiul sa imi cumpere soacra rochia de mireasa m-as bucura daca mi-at da cateva sfaturi despre mag de profil din vl.ms
    va pup

Inregistrat
    22.01.2008

Post Re: Miresici din Rm.Valcea

buna sunt miresica din valcea si cu regret va informez ca rochii de mireasa in vl sunt putine si urate. eu merg in alt oras ca sa imi iau rochia. acum e vb si de gusturi, poate voua o sa va placa. si rasp la intrebare voastra sunt 2 mag unul in centru pe terasa si altul pe ana ipatescu langa mag veve. sper sa va gasiti rochia

Inregistrat
    17.01.2008

Implicit Re: Miresici din Rm.Valcea

fetelor, eu nu sunt din valcea dar as vrea sa vin pana acolo sa-mi caut rochia de mireasa. vreau sa stiu daca merita sa fac drumul, am fost si in Craiova si nu mi-a placut nimic. ce ma sfatuiti, sa vin la Valcea sau nu?

Inregistrat
    18.09.2006

Pentru Crista, nu se merita sa vii in Valcea in conditiile in care sunt doar cateva standuri cu rochii de mireasa, iar unul dintre ele aduce rochiile chiar din Craiova.

Inregistrat
    12.02.2008

Fetelor...am auzit ca in Valcea sunt modele mai frumoase de rochii de mireasa decat in Sibiu, voi ce spuneti? imi puteti da niste site-uri eventual, cu magazine din Valcea, cu poze cu rochii, sa-mi fac o idee? va rog

Inregistrat
    17.02.2007

Voi ce rochii de mireasa recomandati pentru miresici grase?

Inregistrat
    07.10.2007

Eu recomand rochitele stil printesa, cu corset care s astranga bine talia, de asemenea vin bin esi rochitele dintr-o bucata evazate de pe la solduri.Eu am avut o prietena grasuta carea ales acest ultim model de rochita si a facut-o foarte supla.
    Ziceai ca la Salon Eli s-a machiat si coafat o prietena de a ta.Stii ce preturi se practica si daca sunt cu adevarat profi cei de acolo?

Inregistrat
    17.02.2007

Sunt preturi mai mari fata de la alte saloane, dar oricum nu saracesti. Ideea e ca se merita , mai ales ca vom fi mirese si suntem slabe.Am dreptate? M-am tuns si eu si mi-a placut f mult. M-a pigalit o ora si ceva. In alte parti in 10 minute eram gata. Mi-a luat 35 de tuns si mi l-a si aranjat ca asa fac ele. In alta parte iti ia 15 cam asa. Dar nu se compara. Trimiteti -mi si mie rochii de mireasa pt mine , ca am 1,65 si 80 de kg. Haideti sa ne vedem la o apa plata , noi miresicile 2008 din Valcea. Stabilim o intalnire??

Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us