Pagina 2 din 49 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 389

Subiect: Fotografi si cameramani in Mures

Implicit Re: Mirese din Tg. Mures

caut un fotograf profesional, care sa-mi faca poze, ciudate.. artistice... in pozitii care le vreau eu cand sunt mireasa, si plus sa aiba si el ideile lui.
    doresc ca acest fotograf sa nu le scoata pe hartie, doar pe dvd sa mi le dea.... ca le scot eu care-mi plac....

nu-s fotogenica si as vrea sa hotarasc eu care imi plac

aveti idee de un fotograf de acest gen?

Inregistrat
    05.10.2007

Implicit Re: Mirese din Tg. Mures

Citat Postat de ingeras000 Vezi mesajul
    caut un fotograf profesional, care sa-mi faca poze, ciudate.. artistice... in pozitii care le vreau eu cand sunt mireasa, si plus sa aiba si el ideile lui.
    doresc ca acest fotograf sa nu le scoata pe hartie, doar pe dvd sa mi le dea.... ca le scot eu care-mi plac....

nu-s fotogenica si as vrea sa hotarasc eu care imi plac

aveti idee de un fotograf de acest gen?
    da
    unul fff bun
    iti dau nr pe privat

Inregistrat
    30.10.2008

Talking Re: Mirese din Tg. Mures

ok.....in legatura cu fotograful nu are un site ..doar adresa de email sau nr.de tel bineinteles....iar faza cu pozele alb negru oricne deja stie sa faca asa ceva avand in vedere k tehnologia in zilele noastre este avansata....el lucreaza super ...ai dreptate alexandra cand spui k e putin cam scump...dar e ceva cu ce ramai...acum fiekre isi face in functie de posibilitati si de dorinte.....mie imi plac mult albumele facute de ei ...
    Ai fost o mireasa superba alexandra....si nasa este si ea fff frumoasa ....cu siguranta o sa ne intalnim la nunta la Simo si cristi la anul....

Inregistrat
    24.11.2008

Post Fotografia/ fotografi jud Mures

Vad ca se discuta aici de muzica, tort, rochie, aranjamente, restaurante.. Am si eu o dilema...
    Sunt foarte curios cum isi aleg in ziua de azi cuplurile (miresele) furnizorul de servicii foto-video. Pe ce criterii se face alegerea? Pe ce se pune pret mai mare, foto sau video?
    Sper ca citind parerile Dvs, ma voi lamurii...

Inregistrat
    08.02.2008

Implicit Re: Cum va alegeti furnizorul de servicii foto si video ?

nu sunt din mures( dar viitorul meu sot si parintii mei vin din tarnaveni ). cautam acum ceva pe site si am vazut cu uimire ca nu extista pe mures chestie foto-video !!!!! ce chestie.
    eu una pun pret mult mai mare pe fotografii. imi sunt extrem de importante. la dvd-uri cred ca te uiti la inceput cu familia, prietenii si cu cunoscutii care nu au putut veni la nunta si iti fac o vizita ulterioara, dupa care cam asa ramane...pana peste cativa ani cand iti amintesti de ele si te mai uiti nostalgic!
    La foto...mai ales daca faci un album frumos...te vei uita mereu si il vei avea mult mai la indemana decat niste dvd-uri.

eu m-am decis la fotograf...astept doar un ok de la el...am ales in functie de ce fotografii face in general la nunti. E exact ceea ce imi doresc eu! video are mai nou in oferta, asa ca vreau si video de la el!

cam atat...sper sa mai scrie cineva.

Inregistrat
    05.10.2007

Implicit Re: Cum va alegeti furnizorul de servicii foto si video ?

Citat Postat de mi2009 Vezi mesajul
    nu sunt din mures( dar viitorul meu sot si parintii mei vin din tarnaveni ). cautam acum ceva pe site si am vazut cu uimire ca nu extista pe mures chestie foto-video !!!!! ce chestie.
    eu una pun pret mult mai mare pe fotografii. imi sunt extrem de importante. la dvd-uri cred ca te uiti la inceput cu familia, prietenii si cu cunoscutii care nu au putut veni la nunta si iti fac o vizita ulterioara, dupa care cam asa ramane...pana peste cativa ani cand iti amintesti de ele si te mai uiti nostalgic!
    La foto...mai ales daca faci un album frumos...te vei uita mereu si il vei avea mult mai la indemana decat niste dvd-uri.

eu m-am decis la fotograf...astept doar un ok de la el...am ales in functie de ce fotografii face in general la nunti. E exact ceea ce imi doresc eu! video are mai nou in oferta, asa ca vreau si video de la el!

cam atat...sper sa mai scrie cineva.
    nu exista in ms???
    unde ai cautat???
    eu am facut nunta si am avut parte de asa ceva...si cred ca nu sunt singura

Inregistrat
    12.01.2009

Implicit fotograf si cameraman in targu mures

As avea nevoie de adresele unor fotografii si cameramani din mures pentru ai contacta, ca in final sa aleg unul pt nunta care va avea loc anul acesta in mai

Inregistrat
    06.09.2007

Implicit Re: fotograf si cameraman in targu mures

Pe la voi ii stiu doar pe cei de la xprime. Cauta-i pe google si vezi daca-ti plac

Pagina 2 din 49 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us