Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425
Rezultate de la 193 la 198 din 198

Subiect: Restaurantul Hotelului Capitol

Inregistrat
    08.10.2014

Thumbs up Re: Restaurantul Hotelului Capitol

Am fost la ei si am rezervat pt anul viitor. Au 2 sali noi, una e gata, Da Vinci, cealalta, Monalisa, au spus ca e gata luna asta la sfarsit.

Arata impresionant Da Vinci, chiar mi-a placut foarte mult, si personalul a fost foarte de treaba, mi-au aratat toate salile, alea din cladirea cu hotelul nu sunt asa spectaculoase.

Au zis ca fac deschidere oficiala si lanseaza si un site nou, trebuie sa-mi trimita pe mail mai multe informatii.

Inregistrat
    02.02.2014

Question Re: Restaurantul Hotelului Capitol

Buna miresici!!

Noi am semnat contractul cu cei de la Restaurant Capitol - Sala Clasic ( mai nou din 2014, s-au mai deschis doua sali la ei, mi s-a spus ca o sa fiu contactata in caz ca doresc sa schimb sala...dar nu am fost sunata ). Am sunat eu prin octombrie si am vb cu Cristina Tofan sa ma interesez de schimb si mi s-a spus ca sunt ocupate... In concluzie am ramas cu sala de jos SALA CLASIC.. Totusi am fost foarte incantati de ceea ce am vazut acolo, ne-a placut foarte mult. Noi dupa multe cautari si multe dezamagiri, ne-am decis intr-un final, sper sa fie totul ok... Mai are cineva nunta aici, sau a facut nunta recent ? Mi-as dori foarte mult sa fac schimb de pareri, sau sa-mi dea informatii despre mancare, personal etc.

P.S. Sunt putin stresata in legatura cu mancarea...schimba ffff des bucatarii si sincer au un minus din punctul asta de vedere... Din ce am auzit mancarea nu este grozava. Eu sper sa nu fie asa...
    Ultima editare de StefaniaD. : 26.01.2015 22:08:10

Inregistrat
    02.02.2014

Implicit Re: Restaurantul Hotelului Capitol

Citat Postat de Sabi88 Vezi mesajul
    Am fost la ei si am rezervat pt anul viitor. Au 2 sali noi, una e gata, Da Vinci, cealalta, Monalisa, au spus ca e gata luna asta la sfarsit.

Arata impresionant Da Vinci, chiar mi-a placut foarte mult, si personalul a fost foarte de treaba, mi-au aratat toate salile, alea din cladirea cu hotelul nu sunt asa spectaculoase.

Au zis ca fac deschidere oficiala si lanseaza si un site nou, trebuie sa-mi trimita pe mail mai multe informatii.
    Buna,

Ce stii de mancare ?

Inregistrat
    20.02.2015

Buna! Eu am avut nunta anul trecut in sala Panoramic si am fost foarte multumita. Se tot vorbeste ca ar fi probleme cu mancarea dar eu nu am intampinat nici o problema de acest gen. Din contra pot spune ca mancarea este foarte gustoasa, au fost 10 variante din care mi-am ales meniul. Am apreciat diversitatea preparatelor si cantitatea portiilor fata de alte restaurante. Si ospatarii au servit prompt, atenti, amabili pe tot parcursul serii.Recomand locatia.

Inregistrat
    13.03.2015

e vreo miresica de 2015-2016? stie cineva de o oferta actualizata?

Inregistrat
    13.06.2010

Dragi miresici, am fost de curand la o nunta in sala noua, Monalisa, care intr-adevat arata deosebit, insa am ramas dezamagita de mancare. Va atasez 3 poze cu meniul nuntii ca sa va faceti o idee. Ce m-a dezamagit: la antreu legumele au fost puse pur si simplu in farfurie, fara a fi prelucrate, ceea ce e de neacceptat la un restaurant de 4 stele, sosul de la felul 3, o reductie de vin pur si simplu amara, nu putea fi mancata.
    Atentie asadar la ce feluri alegeti din meniu si degustati inainte de a decide, pentru a nu avea surprize.
    In rest servirea a fost foate buna, chelneri atenti, dulciurile bine facute, proaspete so gustoase, dar din pacate nu stiu unde au fost realizate. Spor tuturor la pregatiri si va doresc sa aveti parte de o nunta de vis.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Vand o rochie de mireasa superba......
    http://www.miresici.ro/forum/showthread.php?t=33876

Pagina 25 din 25 PrimulPrimul ... 15232425

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us