Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 689

Subiect: Idei de jocuri / momente speciale pentru petrecerea de nunta

Inregistrat
    19.07.2006

Post Idei de jocuri / momente speciale pentru petrecerea de nunta

Buna miresici. Eu am nunta pe 21 octombrie si am niste emotii!!!
    Ceva idei pentru petrecerea de nunta aveti? Ma refer la ceva jocuri, niste parodii....

Implicit Re: Idei pentru petrecerea de nunta

Buna,

eu am introdus in cursul nuntii doua momente interactive, o "festivitate de premiere" si trei momente live. vroiam si karaoke, dar nu se preteaza sala

Inregistrat
    19.07.2006

Ce festivitate de premiere?
    imi dai niste detalii si despre cele 3 momente live?
    Mersi.

Inregistrat
    23.10.2006

spune-ne despre ce este vorba te rugaammmm

Inregistrat
    23.10.2006

Implicit heelpppp - nu o sa ne descurcam

buna fetelor..
    noi avem o mare mare problema...amandoi suntem mai molai (nu le avem cu dansul...nu vorbaraia, cu nimic)...imi e teama ca vom sta pe scaun toata noaptea...noi nu dansam...nu sunte foarte sociabili...

trebuie decis a gasim ceva pentru a anima petrecerea...

as dori sa ne impartasiti din experienta voastra...ce sa facem sa se simta lumea bine? cumsa ridicam atmosfera? (clAR CA SINGURI NU REUSIM)

ASTEPT IDEI INEDITE DE LUCRURI DE FACUT IN TIMPUL NUNTII

SALVATI-NE

Inregistrat
    04.07.2006

Implicit Re: heelpppp - nu o sa ne descurcam

Chiar daca de obicei nu dansati si sunteti genul de petrecareti " pasivi" la nunta voastra va fi altfel!!! Cu siguranta!

La dansul de deschidere daca nu sunteti niste talente inascute sau daca credeti ca nu va eti descurca cu un vals cea mai potrivita alegere e sa dansati pe o melodie din repertoriul romanesc, pentru ca toata lumea sa fie in atmosfera cu voi, sa inteleaga versurile ( care banuiesc ca le veti alege in ton cu ceea ce simtiti). Melodia asta poate sa fie melodia voastra de suflet, sau ceva ce va place , ceva serios sau dimpotriva glumetz( vezi melodia lui BanicaJr).

Ca momente speciale...pe perioada nuntii sa acorzi cateva premii : pentru cel mai bun dansator, cei mai buni dansatori, cea mai reusita freza( premiul asta poate merge la cineva cu o chelie grozava, bineanteles fara sa jigniti pe cineva. Premiile??? O sapca pt cea mai tare freza, o pereche de papuci de casa pufosi pt cei mai buni dansatori...etc

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: heelpppp - nu o sa ne descurcam

Daca ati ajuns pana aici, inseamna ca nu-i chiar asa cum spui!
    Stai linistita, va fi bine, vei vedea!

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit invitati tineri

Trebuie sa intelegeti ca aveti nevoie de invitati tineri. Sigur ca ei nu vor da toti atatia bani ca cei mai in varsta, dar ei vor antrena distractia. Fara ei ringul de dans va fi mai mult gol, si fara invitati pe ringul de dans, petrecerea de nunta va parea trista.

Pagina 1 din 87 1231151 ... UltimulUltimul

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us