Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 29

Subiect: Mirese din Dambovita

Inregistrat
    28.05.2006

Implicit Re: Mirese in 2009

Citat Postat de stefi_steffi Vezi mesajul
    Si noi tot in Bucuresti stam dar avem nunta in 26 septembrie la Targoviste. In afara de restaurant care ne-a fost oarecum impus din lipsa de alternative, nu am avut pana acum alte probleme. Ca sa le pre-intampin am si fost sa vorbim la Mitropolie. Din cate am auzit pentru 2009 nu prea mai sunt sambete libere la restaurante, insa duminica mai gasesti. Niste prieteni au gasit la Valahia in august, dar duminica.
    Restul pregatirilor le fac din Bucuresti si in weekend cand ajung in Targoviste mai rezolv cate ceva.
    Spor la pregatiri.
    PS-Despre Italian life stie cineva ceva de bine? Ca de rau am tot auzit si deja ma ingrijorez.
    Eu stiu ca e problema cu mancarea la ei, aperitive uscate, taiate prea devreme.

Citat Postat de catalina13 Vezi mesajul
    salut ,si eu sunt o mireasa de 2009,eu o sa fac la EDEN sper sa iasa bine,am sa incerc sa ti trimit un PM sa vad daca reusesc cu poze daca nu incearca sa-i trimiti tu PM lui monicas ca sati dea ea niste poze.
    Mersi si tie si lui Monicas.Am primit PM.

Buna fetelor!
    Eu ma simt din ce in ce mai stresata.Pana si la munca mi-e gandul la nunta, la liste, la ce culoare sa ma hotarasc pt restaurant, la ce tema sa aleg pt nunta,...si lista poate continua .
    Voua tot asa vi se intampla?Voi ce teme v-ati ales?

Voi ati fost pe la targurile de mirese?Ce-ati vazut nou?Oare se pot proba rochii acolo?
    Eu n-am fost niciodata si sunt tare curioasa.Pe 8 martie ma duc la un targ pt nunti .Azi am cumparat biletele si de-abia astept.

Inregistrat
    21.08.2008

Citat Postat de emma782006 Vezi mesajul
    Buna fetelor!
    Eu ma simt din ce in ce mai stresata.Pana si la munca mi-e gandul la nunta, la liste, la ce culoare sa ma hotarasc pt restaurant, la ce tema sa aleg pt nunta,...si lista poate continua .
    Voua tot asa vi se intampla?Voi ce teme v-ati ales?

Voi ati fost pe la targurile de mirese?Ce-ati vazut nou?Oare se pot proba rochii acolo?
    Eu n-am fost niciodata si sunt tare curioasa.Pe 8 martie ma duc la un targ pt nunti .Azi am cumparat biletele si de-abia astept.
    Buna,

Eu una nu am fost la niciun targ, doar gadul ca este inghesuiala, lume multa m-a facut sa stau acasa, mai ales ca pana la nunta mai este timp...Cat despre stres ma mai apuca cand si cand, adica cunosc o tipa care are nunta in aceiasi zi cu mine si cand incepe sa se crizeze ea, intru si eu in panica
    Liste?? sincer ieri am inc sa imi fac o lista cu ce avem nevoie, cu ce tr cumparat..lista cu invitati...dar asa subtire..Sala o sa fie decorata cu verde, vom face doar aranjamentele florale, vor ramane husele si decoratiunile de la restaurant. Mai jos sunt si niste poze

P.S eu st din Tgv dar fac nunta la Bz
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    01.06.2006

Implicit Re: Mirese din Dambovita

Salut!
    Ma gandesc ca discutiile de aici: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=11897&page=7 si aici: http://www.miresici.ro/showthread.php?t=17684 va privesc direct...

Citat Postat de Velvet Vezi mesajul
    Buna,

Eu una nu am fost la niciun targ, doar gadul ca este inghesuiala, lume multa m-a facut sa stau acasa, mai ales ca pana la nunta mai este timp...Cat despre stres ma mai apuca cand si cand, adica cunosc o tipa care are nunta in aceiasi zi cu mine si cand incepe sa se crizeze ea, intru si eu in panica
    Liste?? sincer ieri am inc sa imi fac o lista cu ce avem nevoie, cu ce tr cumparat..lista cu invitati...dar asa subtire..Sala o sa fie decorata cu verde, vom face doar aranjamentele florale, vor ramane husele si decoratiunile de la restaurant. Mai jos sunt si niste poze

P.S eu st din Tgv dar fac nunta la Bz
    Macar tu sti cu ce culoare vei decora sala, dar eu inca nici lucrul acesta nu l-am decis .

Fetele cum faceti cu d-soarele de onoare? eu as vrea sa le imbrac la fel
    nu gasesc un model sa nu fie f costisitor. Croitoreasa care o am la firma ar putea lucra orice model. Daca ma puteti ajuta si e mine cu o idee.

Ma streseaza rochita caci o sa fiu si mamica iar in mai nu stiu cat ma voi ingrasa ar insemna luna 4. dar cred ca dc o iau in aprilie nu ar fi prea devreme.

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us