Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 29

Subiect: Mirese din Dambovita

Implicit Re: Mirese din Dambovita

invitatiile le voi comanda saptamana asta, apropo dc va intereseaza invitati de nunta va pot trimite pm cu o oferta de la o firma din tgv.

Lautari noi i-am arvunit pe cei de la Meloritm, apropo stiti ceva de ei, au cantat in trupa lui Florin Petrescu multa vreme, astept si eu o parere dc stiti ceva de ei.
    Fotograf si cameraman avem din Bucuresti de la o firma, ne-am gasit si nasi, asa ca pot sta mai linistita acum.

Inregistrat
    13.04.2008

sal! sunt din buc. dar nunta va fi in TG, imi poate recomanda cineva, un restaurant cu gradina de vara ptr maxim 200 de persoane? ms

Inregistrat
    23.03.2009

Eu singurul pe care-l stiu cu gradina de vara e valahia si cred ca incap vreo 250 de pers.

Inregistrat
    28.06.2009

buna fetelor !
    eu sunt carmen si am si eu nunta in septembrie, pe 19. nu stiu voi cum va simtiti dar eu simt k am intrat in criza de timp si am senzatia k oricat m-as gandi nu e suficient timp! ba tre` sa fac aia, ba tre` sa cumpar ailalta... mai mult ma stresez decat sa fiu emotionata!!

Inregistrat
    28.09.2008

si eu la fel...doar ca eu mai am doar 3 sapt....chiar mai putin...oricum eu de-abia astept

Inregistrat
    28.06.2009

buna fetele ! am si eu o mare rugaminte la voi: stiti vreun salon bun in tgv ?????????
    mai am 1 luna pana la nunta si cred ca am ....o criza de nervi!!! coafeza m-a lasat balta!!! asa ca ...va rog din suflet daca stiti....impartasiti !

Inregistrat
    30.03.2009

eu ti-o recomand pe d-na Lumi sau pe Ana de la coaforul din micro 3, de langa biserica si blocul verde ANL. eu ma aranjez acolo de vreo 7 ani si sunt super profi fetele

Pagina 3 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us