Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 29

Subiect: Mirese din Dambovita

Inregistrat
    28.11.2008

Implicit Mirese din Dambovita

Buna fetelor,

Deschid un subiect nou dedicat celor care vor fi mirese in 2009 ca sa ne putem sfatui una pe alta, avand in vedere ca toate facem nunta in acelasi oras, Targoviste.

Noi n-am logodit acum cateva zile si n-am fixat inca data pentru ca depinde daca vom gasi restaurant si ce zile mai sunt disponibile.

Ma puteti ajuta referitor la restaurant? Noi stam in Bucuresti si abia in weekend vom ajunge la Targoviste dar habar nu avem ce restaurante ar trebui sa vizitam. Voi ce ma sfatuiti? Avand in vedere ca voi, unele dintre voi, ati fixat deja data nuntii ce zile disponibile mai aveau restaurantele la care ati fost si ce va ofera ele? [ ex. meniu prestabilit, la alegere, bautura o poti aduce tu sau nu , decoratiuni etc ]

Daca se poate va rog sa va alaturati mie in acest subiect ca sa ne cunoastem si sa ne sfatuim.

Inregistrat
    12.11.2007

Smile Re: Mirese in 2009

Buna Sarah,
    Noi tot in Bucuresti stam si nunta tot la Tragoviste o sa o facem . Am vrea sa ne casatorim de ziua me pe 25 iulie insa...nu prea ma descurc eu cu restaurantul , muzica si tot ce mai e de facut....ma tenteaza Belvedere...ar nu prea am cu cine sa ma sfatuiesc
    Sper sa mai vorbim

Inregistrat
    28.05.2006

Implicit Re: Mirese in 2009

Citat Postat de MikyN Vezi mesajul
    Buna Sarah,
    Noi tot in Bucuresti stam si nunta tot la Tragoviste o sa o facem . Am vrea sa ne casatorim de ziua me pe 25 iulie insa...nu prea ma descurc eu cu restaurantul , muzica si tot ce mai e de facut....ma tenteaza Belvedere...ar nu prea am cu cine sa ma sfatuiesc
    Sper sa mai vorbim
    Am incercat noi la Belvedere pentru un botez si ne-au impus minim 60 de persoane, nu stiu cum e pentru o nunta dar mi s-au parut ciudati, cu niste conditii cam stricte.

Inregistrat
    12.11.2007

Asa ceva auzisem si eu...trebuie sa ma mai interesez. Pupici

Inregistrat
    03.01.2009

buna miresicilor 2009.ma alatur si eu voua ptr ca voi fi mireasa in 2009,mai exact pe 14 iunie.deja incep sa ma ingrijorez de acum...............voi de unde va luati rochia,unde faceti invitatiile si toate cele???????.....eu locuiesc langa targoviste....

Si noi tot in Bucuresti stam dar avem nunta in 26 septembrie la Targoviste. In afara de restaurant care ne-a fost oarecum impus din lipsa de alternative, nu am avut pana acum alte probleme. Ca sa le pre-intampin am si fost sa vorbim la Mitropolie. Din cate am auzit pentru 2009 nu prea mai sunt sambete libere la restaurante, insa duminica mai gasesti. Niste prieteni au gasit la Valahia in august, dar duminica.
    Restul pregatirilor le fac din Bucuresti si in weekend cand ajung in Targoviste mai rezolv cate ceva.
    Spor la pregatiri.
    PS-Despre Italian life stie cineva ceva de bine? Ca de rau am tot auzit si deja ma ingrijorez.

Buna miresici din 2009!
    Am tot citit mesajele voastre si m-am hotarat sa va scriu.
    Si eu am nunta in august la Restaurantul Eden.
    Inca de acum am inceput sa am emotii, mai ales ca nici eu nu sunt in tara si mi-e foarte greu sa organizez totul de la distanta.
    Dintre miresicile care au facut la Eden poate cineva sa-mi trimita niste poze?
    Mersi.

Inregistrat
    27.01.2009

Citat Postat de emma782006 Vezi mesajul
    Buna miresici din 2009!
    Am tot citit mesajele voastre si m-am hotarat sa va scriu.
    Si eu am nunta in august la Restaurantul Eden.
    Inca de acum am inceput sa am emotii, mai ales ca nici eu nu sunt in tara si mi-e foarte greu sa organizez totul de la distanta.
    Dintre miresicile care au facut la Eden poate cineva sa-mi trimita niste poze?
    Mersi.
    salut ,si eu sunt o mireasa de 2009,eu o sa fac la EDEN sper sa iasa bine,am sa incerc sa ti trimit un PM sa vad daca reusesc cu poze daca nu incearca sa-i trimiti tu PM lui monicas ca sati dea ea niste poze.

Pagina 1 din 4 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us