Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 77

Subiect: Lautari din Dambovita

Inregistrat
    05.03.2009

Implicit Re: Lautari din Dambovita

fratii radulescu fac spectacol de fiecare data!au o voce super!va recomand

Inregistrat
    04.07.2009

Dragi miresici sau..foste miresici din Dambovita,

Ce alte formatii mai putem chema din judet? In afara de cei mentionati pana acum? Pe cine mai puteti sa-mi recomandati in materie de muzica pentru nunti? Astept sugestii...

Inregistrat
    04.07.2009

A auzit cineva de Ovidiu si Mihaela din Pucheni? I-a avut cineva la nunta? Eu am un DVD cu ei si mi s-a parut ok cum canta, dar vreau sa aud si alte pareri.

Inregistrat
    23.08.2009

Buna dunia,
    si eu tot pe 29 mai voi avea nunta, la casa domneasca....hihihi deci vom fi aproape....
    si eu sunt in cautare de formatie...am vazut un dvd de la cineva si mi-a placut dar nu suntem inca hotarati. eu nu am auzit de formatia de care zici tu...dar nici nu sunt prea experimentata in acest domeniu ca sa iti pot zice vreo parere. Au si dj ca sa alternezi muzica populara cu alte genuri?
    bafta

Inregistrat
    04.07.2009

Buna Gabi ,

Ma bucur ca mai sunt miresici din Dambovita care vor avea nunta in eceeasi zi cu mine si cu care ma mai pot sfatui.
    In legatura cu formatia de care vorbeam, am inteles ca, in pauze si pana la acomodarea invitatilor, vom asculta si alte melodii pe calculator, asta probabil ca se va putea discuta cu ei pe parcurs.
    Alte formatii care sa fie disponibile in data de 29.05 si sa ni le putem permite, nu am gasit... Astept pe mail o oferta de la formatia Alesis din Campina, am vazut videoclipuri cu ei si mi-au placut. Acum sa speram ca nu vor fi peste bugetul nostru..
    Tu ce oferte ai primit? Cu ce formatii ai mai discutat?

Inregistrat
    23.08.2009

Nu stiu cu exactitate cum se cheama formatia,noi vorbit cu unul dintre cei care canta,si ne-a zis sa luam dvd-urile de la niste prieteni comuni. Ca si pret ne-au zis k in jur de 1000 daca ne hotaram. Acum nu stiu ce sa zic de pret, dar am mai fost la o nunta in unde muzica nu a fost extraordinara si pretul era tot pe acolo.
    Eu nu sunt din targoviste, si din cauza asta sunt un pic cam dezavantajata cu ceea ce inseamna pregatirile.
    fotograf ai gasit?

Inregistrat
    04.07.2009

1000 de euro nu este un pret mic, este rezonabil.
    Noua ne-au cerut 2000 de lei, un pret suspect de mic. Insa i-am vazut pe dvd si mi-au placut, plus ca mi-au fost recomandati de o persoana de incredere... Mi-e un pic teama, dar sotul mi-a spus ca ar vrea sa incheiem contract cu ei...
    Legat de fotograf, noi vom colabora cu Daniel Dumbrava. Este un tip super profesionist si se vede ca se implica foarte mult in tot ceea ce face in acest domeniu. Ti-l recomand cu maxima incredere.

Te pup.
    Ultima editare de dunia : 17.09.2009 13:48:09

Inregistrat
    23.08.2009

si eu m-am gandit la daniel dumbrava....am vazut niste foto dar nu am mai facut nimik in acest sens..si daca tu l-ai contactat deja, nu mai are rost sa vorbesc si eu.dar sa inchei contract pentru orice platesti, caci eu nu am incredere in nimeni, chiar ma simt un pic stresata ca nu am contract pt restaurant, deoarece nu au vrut sa faca asa ceva.
    Aseara am gasit niste poze+filmari super facute de cineva din brasov....am luat legatura cu el...dar ramane sa ne mai gandim. Mai asteptam alte poze facute la nunta unor prieteni sa vedem daca sunt ok, si apoi ne hotaram.
    Pana la sfarsitul lui septembrie as vrea sa rezolvam aceste 2 lucruri, caci timpul trece repede.

Pagina 2 din 10 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us