Pagina 72 din 72 PrimulPrimul ... 2262707172
Rezultate de la 569 la 576 din 576

Subiect: Intalnire miresici Suceava

Inregistrat
    08.09.2010

Implicit Re: intalniri miresici 2011-2012

Citat Postat de adriben Vezi mesajul
    Fetelor, incepand cu data de 12 iulie voi fi in Suceava si mi-ar face mare placere sa merg si eu la un suc cu miresicile si mamicile. Voi fi destul de ocupata pentru ca nu am decat 10 zile la dispozitie inainte de nunta, dar chiar as face un efort sa ma intalnesc cu voi daca vreti sa mai stabiliti o intalnire in perioada aceea.. ce ziceti?

Astept propuneri!
    Si eu as vrea sa vin la o intalnire ca nu am ajuns la nici una pana acum

Inregistrat
    23.07.2009

Si eeeeeu!
    Noi ajungem undeva pe 9 sau 10 Iulie. Primele 2 zile vor fi dementiale cu plimbari pe la primarie, salon, biserica, local, decoratiuni si tot tacamul. Ma gandesc ca de pe 14 se mai linistesc treburile. Poate ne vedem atunci, sau pe 15 ca sa termine si Adriana cu nebunia din primele zile...
    ...Dark like the night and sweet like the sin...

Inregistrat
    08.09.2010

Citat Postat de raudia Vezi mesajul
    Si eeeeeu!
    Noi ajungem undeva pe 9 sau 10 Iulie. Primele 2 zile vor fi dementiale cu plimbari pe la primarie, salon, biserica, local, decoratiuni si tot tacamul. Ma gandesc ca de pe 14 se mai linistesc treburile. Poate ne vedem atunci, sau pe 15 ca sa termine si Adriana cu nebunia din primele zile...
    Mie imi convine orice data, problema e cu ora, ca eu l-v intre 8-17 nu pot pleca

Inregistrat
    23.07.2009

Citat Postat de siminai Vezi mesajul
    Mie imi convine orice data, problema e cu ora, ca eu l-v intre 8-17 nu pot pleca
    Bineinteles ca dupa-amiaza ne vedem! Cel putin eu nici nu m-am gandit altfel
    Ramane in principiu 15 Iulie pe la ora 18? 100% nu stiu ce voi face in ziua si la ora astea, insa daca stabilim din timp sper sa nu intervina nimic ce nu poate fi "reprogramat"
    ...Dark like the night and sweet like the sin...

Inregistrat
    27.04.2010

Citat Postat de raudia Vezi mesajul
    Bineinteles ca dupa-amiaza ne vedem! Cel putin eu nici nu m-am gandit altfel
    Ramane in principiu 15 Iulie pe la ora 18? 100% nu stiu ce voi face in ziua si la ora astea, insa daca stabilim din timp sper sa nu intervina nimic ce nu poate fi "reprogramat"

Zic si eu ca tine...intr-un principiu nu stiu ce program voi avea, insa daca stabilim data si ora voi face tot posibilul sa nu programez altceva...Notez si eu data de 15 la ora 18...ok? Stabilim si un loc? Cine mai vrea sa mai vina? Miresici? Mamici? Viitoare mamici?

Inregistrat
    08.09.2010

Citat Postat de adriben Vezi mesajul
    Zic si eu ca tine...intr-un principiu nu stiu ce program voi avea, insa daca stabilim data si ora voi face tot posibilul sa nu programez altceva...Notez si eu data de 15 la ora 18...ok? Stabilim si un loc? Cine mai vrea sa mai vina? Miresici? Mamici? Viitoare mamici?
    Si eu zic prezent, locul ar trebui stabilit cu o zi inainte in functie de vreme

Inregistrat
    25.01.2011

si eu vreau sa vin:d. am ratat ultima intalnire ca am avut licentapentru stabilirea locului eu as ruga pe cineva sa mi dea un numar de tel sa sun ca nu am tot timpul acces la internet....daca se poate....abia astept sa ma intalnesc cu voi mai ales cu cele care sunt cu pregatirile aproape gata...am atatea intrebari:d

Inregistrat
    10.12.2011

Implicit Re: Intalnire miresici Suceava

buna miresici!!...ma primiti si pe mine in grupul vostru? ;)

Pagina 72 din 72 PrimulPrimul ... 2262707172

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us