Pagina 454 din 454 PrimulPrimul ... 354404444452453454
Rezultate de la 3.625 la 3.631 din 3631

Subiect: Formatii sau DJ in Iasi

Inregistrat
    08.09.2013

Implicit Re: Formatii sau DJ in Iasi

La nunta noastra i-am avut pe cei de la Cezar Band. Au facut atmosfera f faina, n-as fi crezut ca va fi o seara atat de reusita.

Inregistrat
    04.05.2015

Fetelor, noi am semnat cu Acord Band Roman..am fost la 2 nunti cu ei acum in mai..sunt cei mai buni, show maxim, repertoriu superb, solisti super buni si toti tineri..am ascultat cateva trupe si din Iasi, dar noua ne-a ramas inima tot la ei..noi vi-i recomandam din suflet..la nuntile care am fost au mai semnat si din invitati pt la anul, deci toata lumea multumita si ringul de dans plin mereu!! Sa va fie de folos!!

Inregistrat
    28.08.2015

Unhappy Re: Formatii sau DJ in Iasi

Buna. Avem nunta la anul si cam suntem in criza de timp pt formatie. Am citit ce ati mai scris voi si cel mai mult ne au placut Regalis...din pacate sunt luati ...ce ne mai recomandati sa vizualizam? Poate si ceva tarife..Astept cu foarte mare interes parerile voastre

Inregistrat
    28.01.2008

Citat Postat de LoredanaC Vezi mesajul
    Buna. Avem nunta la anul si cam suntem in criza de timp pt formatie. Am citit ce ati mai scris voi si cel mai mult ne au placut Regalis...din pacate sunt luati ...ce ne mai recomandati sa vizualizam? Poate si ceva tarife..Astept cu foarte mare interes parerile voastre
    Incearca si cu Cezar Band Au tot asa solist si solista, fac atmosfera super faina si au preturi de bun simt. Succes!

Inregistrat
    17.08.2010

Citat Postat de Andreea2286 Vezi mesajul
    Eu ii am la nunta sambata. mie mi-auplacut foarte mult..si crede-ma am cautat mult. Ambii solisti (soti si sotie) au niste voci superbe..tipul de la saxofon canta super..tipa de la vioara nu mai zic..la fel si cel de la clape. Combinatia perfecta
    Buna, imi poti trimite te rog un mesaj privat cu o suma orientativa? Multumesc mult!

Inregistrat
    02.08.2011

Noi am cununat in septembrie si finii au ales formatia Soundcheck Band, ii gasiti pe facebook. Pentru cele dintre voi care vor ceva mai diferit, ii recomand cu toata incredere. A fost cea mai reusita nunta la care am participat si sunt obiectiva cand spun asta. Nu stiu ce preturi au, dar stiu ca mai canta prin diverse locatii in oras, puteti sa-i urmariti.

Inregistrat
    17.08.2010

Cei de la Regalis erau ocupati, asa ca am ales Maesstro Band. Ce alte formatii am mai auzit vara asta si au fost ok: Express Band (foarte ok, pentru un pret normal) si trupa Rao (au show complex cu dansatori, dar si bugetul e pe masura).

Pagina 454 din 454 PrimulPrimul ... 354404444452453454

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us