Pagina 6845 din 6845 PrimulPrimul ... 58456345674567956835684368446845
Rezultate de la 54.753 la 54.754 din 54754

Subiect: Mamici, viitoare mamici, bebelusi din Iasi - sfaturi, discutii

Inregistrat
    07.05.2010

Implicit Re: Mamici, viitoare mamici, bebelusi din Iasi - sfaturi, discutii

Citat Postat de Cretzofolina13 Vezi mesajul
    cu Holicov a nascut fina mea. a abandonat-o chiar in ziua nasterii.. mi s-a parut f urat! am mai auzit lucruri urate despre ea de la alte prietene, cere multe analize si scumpe fara un motiv anume etc.

cu draga inima ti-o recomand pe dr. Vasilache Cristina. lucreaza si la Omini Clinic si la Arcadia. e f profi, am cateva prietene de la care am primit numele ei si toate au avut probleme sau pur si simplu au nascut cu ea, e de nota 10!
    Buna ziua !
    Cretzofolina , te sustin in ceea ce spui . Holicov ma dezamagit si pe mine in ziua nasterii cu toate ca nu ma abandonat , era de garda , nu prea avea cum... Cristina Vasilache e o draguta si foarte atenta cu pacientele ei.

Inregistrat
    20.03.2007

Implicit Re: Mamici, viitoare mamici, bebelusi din Iasi - sfaturi, discutii

Citat Postat de LauraF Vezi mesajul
    Nu am mai intrat demuuuult aici insa am descoperit cu mare bucurie noi viitoare mamici! Denisa, Anmari, Eluta, Ada... FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!!....
    Ma bucur din suflet pentru voi si va doresc sarcina usoara si un bebe perfect!

Si acum, motivul pentru care am intrat: am nevoie de o bona. As merge pe recomandarea cuiva, asa ca daca ma puteti ajuta, apreciez! Stau in zona benzinariei de pe C. A. Rosetti (Podul de Fier). Multumesc!

Laura, stiu ca postez tarziu, si cred ca ti-ai gasit deja bona..cum e si cat costa? esti multumita?

Pagina 6845 din 6845 PrimulPrimul ... 58456345674567956835684368446845

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us