Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 46

Subiect: Agentii de nunti, decoratiuni in Teleorman

Inregistrat
    25.11.2008

Post Agentii de nunti, decoratiuni in Teleorman

buchete, lumanari si aranjamente flori
    Ultima editare de prapadeala : 14.10.2009 16:23:01

Inregistrat
    29.12.2008

Implicit Re: decoratiuni nunti

esti din teleorman?

Inregistrat
    29.12.2008

Implicit Re: agentii decoratiuni

Eu la Casa Verda mi-am facut aranjamentele si am fost foarte multumita!

Inregistrat
    02.10.2007

Ai grija cu casa verda. Pe langa faptul ca sunt scumpe, cel mai ieftin aranjament floral ajunge la vro 30 ron, mai sunt si neseriosi si nesimtiti.

Inregistrat
    25.11.2008

da, am mai auzit asta, stii ceva de crystyn events? am intrat pe site-ul lor si mi-a placut ce am vazut.
    mercic,
    pupici

Inregistrat
    29.12.2008

crystyn events nu exista in alexandria,eu n-am auzit..iar despre casa verda mie nu mi s-au parut deloc scumpi..oricum singurul comentariu aiurea la adresa lor vad ca nu este facut decat de o singura persoana,iar eu una n-as avea incredere in parerea cuiva care este in general nemultumita..nici de buchete,nici de fotogtafii ,nici de sefa de sala..nici de.. ..iar in completare pot sa spun ca aranjamentul meu la biserica a costat 7 mil. -12 stalpisori imbracati in tafta cu aranjamente florale plus covorul rosu..nicidecum 12 mil cum spune una lume..
    Ultima editare de paradise : 24.03.2009 13:29:49

Inregistrat
    14.11.2006

Citat Postat de lUIZAP81 Vezi mesajul
    crystyn events nu exista in alexandria,eu n-am auzit..iar despre casa verda mie nu mi s-au parut deloc scumpi..oricum singurul comentariu aiurea la adresa lor vad ca nu este facut decat de o singura persoana,iar eu una n-as avea incredere in parerea cuiva care este in general nemultumita..nici de buchete,nici de fotogtafii ,nici de sefa de sala..nici de.. ..iar in completare pot sa spun ca aranjamentul meu la biserica a costat 7 mil. -12 stalpisori imbracati in tafta cu aranjamente florale plus covorul rosu..nicidecum 12 mil cum abereaza una lume..

ne pui si cateva fotografii? te rugam mult!
    am intrat si eu pe site-ul crystyn events si mi se pare ciudat ca nu au nici o adresa de contact, doar un numar de telefon. in plus, in fotografiile lor nu recunosc nici un restaurant din alexandria. mi s-ar parea normal sa posteze fotografii cu ce au amenajat ei in alexandria, nu?
    referitor la preturile de la casa verda, eu am vazut un pret pe site-ul lor.
    Stalpi + arcade + covor rosu de la 1000 RON

probabil ai obtinut tu un discount semnificativ!!

Inregistrat
    14.11.2006

Citat Postat de lUIZAP81 Vezi mesajul
    crystyn events nu exista in alexandria,eu n-am auzit..iar despre casa verda mie nu mi s-au parut deloc scumpi..oricum singurul comentariu aiurea la adresa lor vad ca nu este facut decat de o singura persoana,iar eu una n-as avea incredere in parerea cuiva care este in general nemultumita..nici de buchete,nici de fotogtafii ,nici de sefa de sala..nici de.. ..iar in completare pot sa spun ca aranjamentul meu la biserica a costat 7 mil. -12 stalpisori imbracati in tafta cu aranjamente florale plus covorul rosu..nicidecum 12 mil cum abereaza una lume..

am recunoscut fotografiile de a nunta ta pe site-ul celor de la casa verda!

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us