Pagina 2 din 130 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1033

Subiect: Mamici si burtici in Dolj

Inregistrat
    24.08.2008

Implicit Re: medici ginecologi in craiova

Buna fetelor! Lucrez intr-un spital.... urasc medicii si stiu ce inseamna "nu vi cu plicul, nu te cunosc!" sfatul meu e sa mergeti la medici nu foarte cunoscuti, dar care sa va inspire incredere ( eu am schimbat 6 medici ginecologi pana acum) Multa bafta!

Inregistrat
    05.10.2007

Si ai schimbat doar 6 caci na stii cum zice gura lumi si uneori e adevarat ca domeniul unde lucrezi itzi faciliteaza unele cunostiintze dar altfel ,e groaznic dar trebuie spus poate schimbai mai multzi!

Inregistrat
    05.10.2007

Craciun Fericit Si Multa Sanatate!>:d<

Inregistrat
    28.01.2008

Fetelor eu am ramas placut impresionata de doamna doctor Tanase Florentina (sper sa am voie sa spun numele ). Am fost la dansa la un control pentru ca inainte de nunta am vrea si noi sa proiectam un bebica mic. S-a purtat foarte frumos cu mine, a vorbit foarte frumos. Chiar am ramas placut impresionata de ea, aband in vedere ca eu nu prea suport controalele gineco la ea chiar m-am simtit mai in largul meu.

Inregistrat
    28.07.2008

Citat Postat de Rodica_d Vezi mesajul
    Fetelor eu am ramas placut impresionata de doamna doctor Tanase Florentina (sper sa am voie sa spun numele ). Am fost la dansa la un control pentru ca inainte de nunta am vrea si noi sa proiectam un bebica mic. S-a purtat foarte frumos cu mine, a vorbit foarte frumos. Chiar am ramas placut impresionata de ea, aband in vedere ca eu nu prea suport controalele gineco la ea chiar m-am simtit mai in largul meu.

Inainte de nunta?? felicitari pentru "proiect" si ce vreti sa aveti? bebica sau bebic ?
    Dna doctor acre cabinetul pe Dezrobirii,cumva?

Inregistrat
    28.01.2008

Citat Postat de lauramaria5 Vezi mesajul
    Inainte de nunta?? felicitari pentru "proiect" si ce vreti sa aveti? bebica sau bebic ?
    Dna doctor acre cabinetul pe Dezrobirii,cumva?
    Multumesc! Da ne gandeam sa il proiectam prin mai asa ca sa fie mic mic mic la nunta, acuma cum o vrea Dumnezeu. Eu nu vreau neaparat baiat sau fetita ce o fi sa fie numai sanatos sa fie. Doamna doctora are cabinetul prin 1 mai, vis a vis de scola 36, intr-un bloc la parter.

Inregistrat
    05.10.2007

Bun de stiut adresa !

Inregistrat
    28.01.2008

Citat Postat de alisuka Vezi mesajul
    Bun de stiut adresa !
    Daca aveti nevoie de nr. de telefon de la cabinet da-ti-mi un PM!

Pagina 2 din 130 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us