Pagina 2 din 261 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 2086

Subiect: Nasterea la Municipal (Universitar)

Inregistrat
    05.09.2006

Implicit Re: Nasterea la Municipal (Universitar)

Tu la ce dr. esti, Miss?

Inregistrat
    10.02.2008

Citat Postat de Ioana85 Vezi mesajul
    Nu ma mira prea tare ce a patit prietena ta... mie personal nu mi-a placut omul niciodata, dar na, eu am diversi pitici pe creier.
    Nici mie nu mi-a placut de el, am fost o singura data la el, inainte sa raman insarcinata, dar ...in schimb am mers la un moment dat la corina grigoriu, care este tot la municipal si mi s-a parut super. Am mai auzit ca badiu si badescu sunt buni de asemenea.

Inregistrat
    15.09.2006

La Municipal mie imi place tare mult de dr. Iulian Badea.

Inregistrat
    14.08.2006

eu am nascut la municipal in august 2007. la vremea respectiva am povestit mai mult. nu mai stiu pe unde sunt posturile.

http://www.miresici.ro/showthread.php?t=15578&page=9

Inregistrat
    04.01.2007

Citat Postat de gabitza55 Vezi mesajul
    Tu la ce dr. esti, Miss?
    la dr Doru Campean e un dr extraordinar
    tu ?
    se pare ca nasc inaintea ta acolo am sa-ti spun mai multe daca nu ne mai lamureste nimeni pana atunci.
    pls daca mai afli ceva spune-ne si noua
    Ultima editare de miss : 08.01.2009 09:06:42

Inregistrat
    05.09.2006

Citat Postat de miss Vezi mesajul
    la dr Doru Campean e un dr extraordinar
    tu ?
    se pare ca nasc inaintea ta acolo am sa-ti spun mai multe daca nu ne mai lamureste nimeni pana atunci.
    pls daca mai afli ceva spune-ne si noua
    Eu sunt la Peteu Cristian, din cate am vazut e mereu buluc de gravidute la usa lui si toate par multumite de el... si eu sunt multumita so far...
    Tu vrei nastere naturala sau cezariana?

Inregistrat
    04.01.2007

Smile Re: Nasterea la Municipal (Universitar)

inca nu m-am hotarat trebuie sa ma duc la eco intre 15-25 ian sa vedem cum se prezinta bebe as vrea sa nasc normal dar sa vedem ce zice si doctorul nu are cine sa ma ajute dupa nastere si daca nasc normal ma gandesc eu ca o sa-mi revin mai repede.
    Cu toate ca sincer vorbind am niste emotii inca de pe acum.
    vezi tu am auzit cazuri si cazuri sunt persoane care s-au refacut mai repede dupa cezariana.
    cu doctoul meu a mai nascut o prietena prin cezariana si dupa operatie nu a avut nimic si crede-ma are o operatie de toata frumusetea zici ca e de apendicita asa de mica e.
    dar eu stiu u cum ai vrea sa nasti?

Inregistrat
    05.09.2006

Citat Postat de miss Vezi mesajul
    inca nu m-am hotarat trebuie sa ma duc la eco intre 15-25 ian sa vedem cum se prezinta bebe as vrea sa nasc normal dar sa vedem ce zice si doctorul nu are cine sa ma ajute dupa nastere si daca nasc normal ma gandesc eu ca o sa-mi revin mai repede.
    Cu toate ca sincer vorbind am niste emotii inca de pe acum.
    vezi tu am auzit cazuri si cazuri sunt persoane care s-au refacut mai repede dupa cezariana.
    cu doctoul meu a mai nascut o prietena prin cezariana si dupa operatie nu a avut nimic si crede-ma are o operatie de toata frumusetea zici ca e de apendicita asa de mica e.
    dar eu stiu u cum ai vrea sa nasti?
    Si eu am auzit de (putine) cazuri care s-au refacut repede dupa cezariana, dar totusi marea majoritate spun ca e dur dupa operatie, mai ales in prima saptamana si ca nasterea naturala e preferabila...
    Eu am stiut cam de la inceput ca voi face cezariana, am astm bronsic si ginecologul meu sustine ca nu pot suporta travaliul din cauza acestei probleme cu respiratia... si mi-e frica ca naiba de cezariana, n-am avut in viata mea nici o operatie, nici macar de apendicita...

Pagina 2 din 261 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us