Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Continental

Inregistrat
    24.11.2008

Post Continental

buna...
    as vrea sa fac nunta la continental - braila....in octombrie 2009...fetelor care ati mai facut nunta aici, va rog spuneti-mi pareri....cum e....

Inregistrat
    25.07.2007

Implicit Re: nunta octombrie 2009 continental braila

poti intra la miresici din Braila uniti-va cred ca ai mai multe sanse sa iti raspunda miresicile!

buna!eu am nunta in septembrie la continental...am cateva idei tu ce ai vb cu cei de acolo?

Inregistrat
    24.11.2008

Buna.
    Intre timp eu am schimbat restaurantul...nu voi mai face la Continental....o voi face pe 12 septembrie la un restaurant care inca nu e deschis...se va deschide prin aprilie...verisoara mea a facut anul trecut nunta la continental in septembrie si a fost foarte frumos...mie mi-a placut...dar noua ne-au impus un numar minim de persoane de 150 si nu eram sigura daca vom fi atati....si mai era loc doar la sfarsitul lui octomnbrie....asa ca am ales alt restaura, care nu ne-a impus numar minim de persoane si erau si multe date libere...

Inregistrat
    23.02.2009

Implicit Re: Restaurant Continental

Hello miresici!!
    Care dintre voi face nunta la Continental anul asta ?
    Noi acolo vom face !
    pupici.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us