Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 48

Subiect: magazine cu rochii de mireasa in targoviste

Inregistrat
    03.01.2009

Implicit magazine cu rochii de mireasa in targoviste

buna miresicilor din dambovita.anul acesta voi fi mireasa si as vrea sa stiu si eu de unde imi pot cumpara rochia din targoviste.si niste preturi aproximative.va rog dati un raspuns

Inregistrat
    21.08.2008

Implicit Re: magazine cu rochii de mireasa in targoviste

Citat Postat de d_roxy28 Vezi mesajul
    buna miresicilor din dambovita.anul acesta voi fi mireasa si as vrea sa stiu si eu de unde imi pot cumpara rochia din targoviste.si niste preturi aproximative.va rog dati un raspuns

Buna, in Tgv nu prea sunt, adica eu stiu la Mondial...dar nu mi-a placut nimic niciodata, la Muntenia sus...si mai este unul nou pe centru vechi...nu imi amintesc acum numelel lui...din cate am citit pe site aduc rochiile din America

Inregistrat
    03.01.2009

multumesc VELVETptr raspuns.eu am nunta pe 14 iunie,dar nu sunt in tara.vom veni cu vreo 3 saptamani inainte de nunta.asa ca vreau sa aflu inainte de unde putem cumpara ce ne trebuie ptr nunta.cea mai mare problema o sa fie rochia de mireasa.

Inregistrat
    03.01.2009

la MONDIALnici mie nu mi.au placut niciodata rochiile.tu ai cautat rochia de mireasa VELVET.astept raspuns

Inregistrat
    03.01.2009

Question Re: magazine cu rochii de mireasa in targoviste

miresicilor din dambovita.ce se intampla????????????nu exista comunicare???????????????sau chiar nu sunt miresici in judetul dambovita? astept un semn de la voi

Inregistrat
    21.08.2008

la MONDIALnici mie nu mi.au placut niciodata rochiile.tu ai cautat rochia de mireasa VELVET.astept raspuns

neata,

Eu am inceput sa imi caut rochia momentan pe net..in ianuarie si februaruie se organizeaza targurii pt nunta, sper sa ajung acolo sa imi arunc o privire sa vad si pe viu ce am vaz pe net...Oricum nu ma prea agit momentan...stau in Bucuresti iar aici bani sa ai ca le gasesti pe toate

Inregistrat
    21.08.2008

miresicilor din dambovita.ce se intampla????????????nu exista comunicare???????????????sau chiar nu sunt miresici in judetul dambovita? astept un semn de la voi

Draga mea,

Cred ca azi noapte la ora la care postai tu cred ca multe din noi dormeau...cel putin eu una sigur dormeam...hai ca mai vb

Inregistrat
    03.01.2009

ai dreptate VELVET ca multe persoane dormeau.....dar credema sunt ingrijorata.......eu nu sunt in tara,voi veni acasa cu 3-4 saptamani inainte de nunta si nu stiu daca o sa am timp suficient ptr toate cumparaturile. cat de cat sa aflu de pe unde as putea cumpara........................................... ........................................

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us